בר מצווה עצובה!

מחר נכדי הבכור חוגג בר מצוה בכותל המערבי.אמו שנהרגה בתאונה לפני שנה לא תהיה איתו.ביתי השאירה ארבע יתומים שעדיין לא מבינים את המשמעות לגדול ללא אם.אני גדלתי ללא אב וזה לכל החיים.אני מחבקת ואוהבת ורוצה רק טוב לנכדי.סעו בזהירות כי כל יום נוספים יתומים שאינם אשמים בכך.

היום חגגנו את בר המצוה בבית הכנסת.נכדי המקסים והבוגר הפליא בקולו.אך ביציע הנשים היה בכי חרישי.מה היה לו אמו היתה איתנו.מי האמא שאלו נשים.להסביר בבית הכנסת שהאם נהרגה לפני שנה בתאונה?הדמעות זולגות אך אין תשובות.אני ואחותה עדיין לא קולטות שאינה שהשאירה אותנו עם ארבע יתומים,ועוד שתי בר מצוות נחגוג בלעדיה!

היום חגגנו את בר המצוה בבית הכנסת.נכדי המקסים והבוגר הפליא בקולו.אך ביציע הנשים היה בכי חרישי.מה היה לו אמו היתה איתנו.מי האמא שאלו נשים.להסביר בבית הכנסת שהאם נהרגה לפני שנה בתאונה?הדמעות זולגות אך אין תשובות.אני ואחותה עדיין לא קולטות שאינה שהשאירה אותנו עם ארבע יתומים,ועוד שתי בר מצוות נחגוג בלעדיה!

עצוב מאוד, אבל אל תראי לנכדיך היתומים את העצב שלך, אלא נסי לשמח אותם, ותכנסי לשמחה שלהם וכך קצת תתנחמי.

שלום סבתוש!

ראשית המון מזל טוב ושיהיה רק בשמחות!

שנית תנחומים ואכן הלב נישבר מהכאב של אובדן בת

ובמיוחד אם

ואכן אין כמו אמא!

אבל

מאחר וזו עובדה קשה ומוגמרת

והכאב ילווה אותכם עד קץ הימים

הושארה לכם המיצווה והתפקיד

למלא מקומה ואשריה שיש לה אם כזו ואחות כזו

שבלית ברירה  קיבלו לזרועותיהן ילדים שיגדלו אכן בלי אם

אבל מסתבר באהבה רבה!

ואת האהבה הזו עליכן להראות להם וולהסתיר את הכאב הנורא

פרט אולי מימי אזכרה

או כאשר אחד מהם יגיע לקבל חיבוק עקב געגועיו!

עליכן לשמוח למענם

להראות מאור פנים בלתי פוסק למרות הכאב הנורא,

ילדים כמו ילדים חייבים שימחת חיים

ואשריכן שזכיתן להכניס את הנכד בעול המיצוות

כן תרבנה השמחות שתיגברנה על הכאב  שישאר בלב לעולם!

הרבה אושר

שיהיה במזל טוב

וחיבוק חזק והמון אהבה

שתדעו אושר והילדים יהוו לגביכן מקור שימחה וגאווה! 

ולילדים גדילה באהבה ובאושר 

שיהוו גאווה לאם השומרת משמיים!

שבוע טוב 

JHHUL

אם הוא צריך עזרה בהתמודדות עם אובדן אני ממליץ לך לקחת אותו לטיפול בשיטת ניאו הומנולוגיה.

טיפול מומלץ ועוזר.

להכיר מליון בחורות יפות ובחורים מדהימים תוך חמש דקות !! הרשמה בחינם !!
>>>לכניסה ללחוץ כאן

שלום רב.

שלא תדעו עוד צער, הרבה נחת מהנכדים ושתזיכו לראותם פורחים וגדלים , רק שמחות  בעזרת השם

השכרת ציוד לאירועים 

במות חוות לכיש מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים לחברה ניסיון רב של למעלה מ- 15 שנה בהקמת במות לאירועים, במות חופה ובמות פיגום, מגוון פתרונות הצללה לאירועים ,טריבונות וציוד נילווה לאירועים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אובדן ושכול
בחר
בחר