אשמח לדעת האם יש קבוצה של גרושים גרושות בסביבות גיל 44 עד 50 שאםשר להתחבר אליה.

מעניין

היי בוקר טוב, התגרשתי לא מזמן , מזה כשלושה חודשים אחרי נישואים של 17 שנה אני כבת 39 , עם שתי בנות ,ההחלטה לא היתה פשוטה אחרי שסבלתי לא מעט, הוא היה מאוד בעייתי, בכל מקרה עד היום נשארו לי ספקות אם עשיתי את ההחלטה הנכונה ונשארתי המון נקיפות מצפון והאשמות. בכל מקרה התוודעתי מעט לעולם של הגרושים גרושות דרך אחותי שגם התגרשה לפני כשנה וממש הזדעזעתי כאילו כל הבחורים הטובים התנדפו נשארו רק הזויים וכולם רוצים רק דבר אחד , נכון שגם לי לא מתאים זוגיות כרגע אבל אני טיפוס של זוגיות ואני חושבת על העתיד בעוד כשנה נגיד.. אני נראית טוב , רזה והכל אבל ביטחון לא ממש נשאר לי. לא מכירה אף חברה גרושה וכל חברותי נשואות הייתי כן רוצה להכיר חברות נחמדות לצאת ולבלות וקצת להתאוורר אני מאזור השפלה.  אז אשמח מאוד לתשובה וגם לעידוד .. תודה נינה

השם שלי אלי .

מבחינתי מוסד הנישואין הוא בית סוהר ברגע שאתה מתחתן אתה צריך לתת דין וחשבון על כל צעד ושעל , זה פשוט הבסורד , לעומת הרווקים / הפנויים עושים כטוב בעיניהם , חופשיים בהחלטתם , ואתם יודעים מה אפילו ילדים משותפים עושים והם מחוייבים רק לילדים , לכן אל תפלי ברוחך התגרשת בכלל לא סוף העולם , לפי דעתי זה רק תחילטו .

אני נשוי 20 שנה בחור של בית עושה הכל , מבשל , מנקה , מכבס, מגהץ ,בונה , צובע , בקיצור הכל , הייתי יוצא מהדלת ישר היתה השאלה לאן זה , הולך לאירוע מסיבה אל תחזור מאוחר וכמובן גם טלפון מתי את מגיע , היום היא חולב בסרטן דרגה 5 , והיום שהיא בידוע צריכה אותי מה היא אומרת לך תעשה מה שאתה רוצה , אני אומר לה איך בדיוק , את בקושי זזה , בקושי עומדת לא לדבר על זה שאין מי שיטפל בך ואין מי שיעזור לך חוץ ממני , אבל היום היא אומרת אתה יכול ללכת . אתם מבינים , אתה בבית סוהר קשור בכל סיבה שהיא .

שלום לך 

תכתבי לאיימל שלי אני אשוחח איתך באופן פרטי 

eli123gi@013net.net

שלום לכולם

התגרשתי לפני 9 חודשים אחרי 15 שנות נישואין,אני בת 39 עם ילדה אחת,לא היתי מאושרת במיוחד בחיים הנישואים

אך היה לי סטטוס מקובל ועכשיו אני מרגישה את עצמי הולכת לאיבוד,כל הזמן מאשימה את עצמי שלא שמרתי על מה שהיה לי,מפחדת ואולי מתנגדת מראש לדייטים,ולא יודעת מה לעשות,נכנסתי לפורום כדי להכיר אנשים חדשים ,זקוקה לעצות ועידוד

0587702208הי שמי יהודה 25 אם את מעונינת 

היי נינה אשמח לייצור איתך קשר 

אני במייל .

a3286@walla.com 

המשך שבת שלום .מקווה לשמוע ממך

היי בוקר טוב, התגרשתי לא מזמן , מזה כשלושה חודשים אחרי נישואים של 17 שנה אני כבת 39 , עם שתי בנות ,ההחלטה לא היתה פשוטה אחרי שסבלתי לא מעט, הוא היה מאוד בעייתי, בכל מקרה עד היום נשארו לי ספקות אם עשיתי את ההחלטה הנכונה ונשארתי המון נקיפות מצפון והאשמות. בכל מקרה התוודעתי מעט לעולם של הגרושים גרושות דרך אחותי שגם התגרשה לפני כשנה וממש הזדעזעתי כאילו כל הבחורים הטובים התנדפו נשארו רק הזויים וכולם רוצים רק דבר אחד , נכון שגם לי לא מתאים זוגיות כרגע אבל אני טיפוס של זוגיות ואני חושבת על העתיד בעוד כשנה נגיד.. אני נראית טוב , רזה והכל אבל ביטחון לא ממש נשאר לי. לא מכירה אף חברה גרושה וכל חברותי נשואות הייתי כן רוצה להכיר חברות נחמדות לצאת ולבלות וקצת להתאוורר אני מאזור השפלה.  אז אשמח מאוד לתשובה וגם לעידוד .. תודה נינה

מחפש טובה רגישה לקשר לא מחייב לעזור מהלב ובכבוד אני אדם מבוסס עים כבוד שרוצה קשר טוב השמח מאוד

בוקר טוב 

הי שמי דויד גם אני בסירה בן 43 אשמח להיות בקשר שומר שבת וכו...ltlt26@gmail.com

קשר דיסקרטי סקסי בטלפון ובוואצפ:

http://hakeloveonphone.com

053-3723266
055-5919758
052-2880180
052-2886129

1919-121-936
1919-121-970

היי 0503500847 סמסי

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היכרויות גרושים גרושות
בחר
בחר