שימו לב ש921 איש שהצביעו לאורטל זה לא 38 % זה יותר הכל רמאות

זה 38.75

לא אישרתי לו לצאת עם אתי...כי הוא היה יכול להתרגז מאד וזה היה מעלה לו את לחץ הדם...

אתי תרגיע אותו ..תגיד לו חיימי .. אתה כמו אחי רועי

המתיבש

לא רק שלך

כשאני שם

הוא רק שלי.

נכנסתי כדי להיפרד ממספר אנשים שהיה נעים להתכתב אתם פה בפורום. את התוכנית זנחתי כבר

לפני 3 פרקים ובייחוד לאחר שצפיתי בפרומואים האחרונים של 4 הבנות. לטעמי למרות שהתוכנית נכשלה בגדול (קראו במעריב רייטינג, שווה) וכמו שחשבתי אכן הכניסו את גב לאחר שאיתן "הכזיב" ובחר באחת בטרם עת (מה לעשות, אנחנו יכולים לקרוא לו צנון טלוויזיוני, גם אני קראתי לו כך, אבל בתכלס הפורמט הרקוב מראש לא הותיר בידו סיכויים להמריא) לטעמי לפחות אם מנסים למצוא איזה מוטו בתוכנית הזוכה צריכה להיות דניאל (לא לצעוק) כי למעשה הפגינה את כל מה שאנחנו מחפשים, שמחת חיים, רצון לעזור, חוסר רכלנות ותקיעת סכינים, אורך רוח ואכן זכתה באהבה (אם תצליח או לא כמובן ימים יגידו, אבל זה כבר לא ענייני). אבל אין ספק שאיתן מוריד לדניאל הרבה נקודות, הוא מטרה קלה: עייף, משעמם, צנון, ישן רוב הזמן וגם לא משדר את מה שהקהל מחפש - חום. אם כך מי הייתי רוצה שתזכה? ברור שאורטל, האנדרדוג, שבתכלס חוותה קשיים בוילה בגלל רקע שונה וחשדנות שמן הסתם נובעת משם. אבל לא רק בגללה אלא בעיקר כדי להביע את דעתנו סופית להפקה: לא לגב (הרווק החדש) ולקרן (ולו בגלל שנראה כאילו שאין לה עמוד שדרה ומושפעת מה"גבר" שלה) כן לאורטל כזוכה יחידה שהכסף ייכנס כולו לכיסה. כן יהי רצון.

רגע לפני הגמר תצביעו למי אתם חושבים שמגיע המיליון!!!!!!!!!!!!!

הצביעו לאהבת אמת בין דניאל לאיתן הזוג שבכינו וצחקנו איתו והתרגשנו איתו...

התוכנית מסתימת היום קינחת את האף יה כלבה????????????

א ו ר ט ל 333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

Ortal for the million

היושב במרומים נעמת לי מאוד כל 3 החודשים שיקפת את האמת ורק את האמת אני מקווה שסחפת אנשים

אחריך אמן אמן אמן וננצח היום אני לא יכולה לחשוב על הפסד לאחד הזוגות אני אישית יעדיף שעם חס וחלילה אורטל לא תיקח לפחות בן וליהיא יקחו כי שם יש באמת אהבה וליהי באמת עברה שינוי לטובה ההיא לא השאירה חותם של רוע כמו אתי קרן ודניאל היא היתה צל של קרן

אורטל למיליון 3333333333333333333333333333333333333

גם לאתי יש בעיות עם לחץ הדם. זה בגלל שהיא כל כך מתרגזת וצועקת

היא בכלל לא מתרגזת ולא מתעצבנת היא נעימה .. ועדינה

לאורטל נסמס כנערת האגו הביישנית באגווווווווווווווו

דניאל יותר טובה? משווקת הימורים באינטרנט???

Ortal for the million

תופתעו

האמת שאתגעגע לאיתן ... לנוכחות שלו, לטוב לב, לכנות... לבגרות...

כבר מתגעגעים

אורטל למיליון

טעות בדברייך דניאל לא סבלה את אורטל כזכור היא אמרה רק לא אורטל מילא קרן שתצא לדייט עם איתן אבל אורטל זה נורא

מעניין למה ??????? אנחנו יודעים למה כי אורטל היא הדבר האמיתי והיא היוותה איום כלפי כל הבנות למרות שהיא לא כמותן לא זולה לא כופה את עצמה וגם עם אורן אם משהו לא מצא חן בעיניה היא אמרה בנעימים ולכן אנחנו בוחרים באורטל כי היא אמיתית כנה ישרה טובה ותמימה

יפה כתבת כמובן אני שותפה לדעתך .ונקווה שהטובה מכולם תנצח .רק אורטלי

זה אומר

שאני נכשלתי (עצוב)

אל תהיה

היא בכלל לא מתרגזת ולא מתעצבנת היא נעימה .. ועדינה

יש לה עדינות כמו לגלל של ג'מוס

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7