אליזה יקרה-אושר ובריאות טובה,התחדשות וצמיחה-לא תמיד הסכמנו אבל כיבדנו תמיד זה את זו-שנה טובה

נכנסתי כדי להיפרד ממספר אנשים שהיה נעים להתכתב אתם פה בפורום. את התוכנית זנחתי כבר

לפני 3 פרקים ובייחוד לאחר שצפיתי בפרומואים האחרונים של 4 הבנות. לטעמי למרות שהתוכנית נכשלה בגדול (קראו במעריב רייטינג, שווה) וכמו שחשבתי אכן הכניסו את גב לאחר שאיתן "הכזיב" ובחר באחת בטרם עת (מה לעשות, אנחנו יכולים לקרוא לו צנון טלוויזיוני, גם אני קראתי לו כך, אבל בתכלס הפורמט הרקוב מראש לא הותיר בידו סיכויים להמריא) לטעמי לפחות אם מנסים למצוא איזה מוטו בתוכנית הזוכה צריכה להיות דניאל (לא לצעוק) כי למעשה הפגינה את כל מה שאנחנו מחפשים, שמחת חיים, רצון לעזור, חוסר רכלנות ותקיעת סכינים, אורך רוח ואכן זכתה באהבה (אם תצליח או לא כמובן ימים יגידו, אבל זה כבר לא ענייני). אבל אין ספק שאיתן מוריד לדניאל הרבה נקודות, הוא מטרה קלה: עייף, משעמם, צנון, ישן רוב הזמן וגם לא משדר את מה שהקהל מחפש - חום. אם כך מי הייתי רוצה שתזכה? ברור שאורטל, האנדרדוג, שבתכלס חוותה קשיים בוילה בגלל רקע שונה וחשדנות שמן הסתם נובעת משם. אבל לא רק בגללה אלא בעיקר כדי להביע את דעתנו סופית להפקה: לא לגב (הרווק החדש) ולקרן (ולו בגלל שנראה כאילו שאין לה עמוד שדרה ומושפעת מה"גבר" שלה) כן לאורטל כזוכה יחידה שהכסף ייכנס כולו לכיסה. כן יהי רצון.

שידור גמר למי שצריך:

הרמתי ידיים

זה אומר

שאני נכשלתי (עצוב)

כואבת לי האצבע אבל אני לא מפסיקה לסמס אני מקווה שקבוצת אורטל לא שאננים הנצחון חייב להיות שלנו

הניצחון של אורטל בלבד !!

2222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222

כל לילה קרן היתה חומקת מהוילה ומזדיינת עם אנשי ההפקה,3 ביחד אחד מקדימה שני מאחורה 3 בפה המסריח

ממי, פספסת, לדעתי דניאל צריכה לזכות מכל הסיבות הנכונות. אבל בעיניי בהחלט אורטל ראויה

הייתה אחת הדמויות המעניינות (עזבו יופי, אני אישה) והאניגמטיות. מוזר שקרן עד שהתחברה לגב, השחקן שנכנס לעשות מיליון (בעצם 350 אבל מי סופר) הייתה בעיניי אחת משלוש הבחורות שמגיע להן לזכות (שיהיה ברור: דניאל, אורטל וקרן). אבל מה לעשות שמגמת ההפקה מהרגע שאיתן "הכזיב" לתת זמן מסך ל"רווק המחליף" שלדעתי נכנס עם תוכנית פעולה אחרת: לבחור את הבחורה הכי מדליקה מ-4 הבנות החדשות ויחד אתה, מתוך ידיעה שההפקה בצרות ואין רייטינג, לקחת בגדול. אבל מה לעשות שהמציאות חזקה וחן לא הייתה מוכנה לשחק את המשחק, בחר בקרן כברירת מחדל ומאותו רגע ההפקה גם שינתה לחלוטין את תדמיתה, מי שרואה את הפרקים הערוכים ובייחוד את הפרומו מבין שקרן למעשה נכנסה יד ביד עם גב, ההיסטוריה הלא מחמיאה שלה נמחקה וההפקה מראה את גב וקרן כזוג האידיאלי שילך לעבר השקיעה עם ידיים שלובות. התקווה היחידה שלי שמספיק אנשים יתעצבנו וייתנו את המיליון או לאורטל או לדניאל כדי, מה לעשות, לזרות קצת מלח, מה נותר לנו כבר, מאוכזבי התוכנית?

סקר הגמר הגדול - את מי את/ה רוצה יקח את המיליון?

טעות בדברייך דניאל לא סבלה את אורטל כזכור היא אמרה רק לא אורטל מילא קרן שתצא לדייט עם איתן אבל אורטל זה נורא

מעניין למה ??????? אנחנו יודעים למה כי אורטל היא הדבר האמיתי והיא היוותה איום כלפי כל הבנות למרות שהיא לא כמותן לא זולה לא כופה את עצמה וגם עם אורן אם משהו לא מצא חן בעיניה היא אמרה בנעימים ולכן אנחנו בוחרים באורטל כי היא אמיתית כנה ישרה טובה ותמימה

למה, למה את מכתימה את השרשור שלי במלחמות שעבר זמנן? ממי, להתעורר, זהו, נגמר. סוף.

אתם

שוברים לי את הלב. מה התוגה הזאת שנפלה עליכם? גם אני עכשיו ......... אני יכולה להציע לכם את הברווזים שלי מהשלולית? זה לא יעזור...?

רק אם

תשירי

בהחלט הזוג הראוי ביותר הם דניאל ואיתן , הם הזוג האמיתי בתוכנית

הזוג הכי שלא מגיע לו לזכות זו הצנון והקרפדה !!

עזבי מאבקים

מקובלת עליך דרך הגעתנו אליה? לפי פרוט בשעה 19:19

רציתי

להשתובב גם לפני ודי ערה... אבל אתנהג יפה. אני כבר מתחילה להתאמן על ארשת רצינית. (ועל תום לב...)

שימו לב ש921 איש שהצביעו לאורטל זה לא 38 % זה יותר הכל רמאות

what can we do against thi fuckin Afaka

מממממממממממ...איזה כיף לך....

אני אסתפק באגם הקטן שלי......

המתיבש

לא רק שלך

נסטלה לכבוד הוא לי-זה לא נגמר עד שזה לא נגמר-אורטל זכתה להכרה בדרך האמת וזו כשלעצמה הזכייה

מי יתן והמיליון יגיע אליה,האחרות הן ילדות שמנת מפונקות וכברת הדרך שאורטל עברה ייחודית ומשמעותית לכן עד הרגע האחרון 333

אמת.. אבל לאורטל מגיע לא בגלל הילדה שמנת שנמצאת שם אלא שאורטל האמיתית המקסימה !!

על איזה אהבה אתה מדבר?? שאיתן האגואיסט שכב חודש אחרון כל היום במיטה? ונתן פקודות ?

In guy pinas they called him a lemech

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר