מעניין איך הבנת שהתכוותי אליך? ראית מזה , קרמה!

כי אני באמת חברה של דניאל ואני באמת אוהבבת אותה, להיום סיימתי איתך

אורטל הבינה מהתחלה שאורן לא מסוגל לעשות שום צעד בלי עזרה מחבורת הזבל!! גבר הוא לא!!!!

יצאתם כולכם מדעתכם אתםכרגעדנים בחבורת בנים אימפוטנטים רגשית ופיזית מי הם בכלל אורטל למיליון

אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

מילי אם לא הבנת אורן הוא הזגזגן וחסר ההחלטה אורטל הבהירה לו מה רוצה מהיחסים נוח לך להבין אחרת

יוני? היה מת!!! היא לא הזדיינה עם אף אחד מהם במקלחת כמו דניאל!!!!

יעקב אני ממש מרחמת עליך..אתה כל כך מלא שינאה..תבדוק את עצמך מה קורה בנפש...כולה משחק...

מילי אם לא הבנת אורן הוא הזגזגן וחסר ההחלטה אורטל הבהירה לו מה רוצה מהיחסים נוח לך להבין אחרת

אנני - שמעתי את אורטל אומרת לאורן (גם שודר בפרק ) שאם הוא בעניין שלה אז היא הולכת אתו עד הסוף.

אני סוגר את הנושא בענין "מאדם דניאל" ! אני לא מצפה מחברות הברים של דניאל להבין מה שכתבתי!!!

יעקב אני מסכימה עם כל מילה לדניאל כותרים כתרים לא לה סתם נערת ברים מהמרת אלכוהוליסטית ונימפו

כי אני באמת חברה של דניאל ואני באמת אוהבבת אותה, להיום סיימתי איתך

אליזה אני מאחלת לך חברה כמו דניאל טיזרית שתמיד תדאגי כשאת מסובבת את גבך היא בגדה באורטל

אנני - שמעתי את אורטל אומרת לאורן (גם שודר בפרק ) שאם הוא בעניין שלה אז היא הולכת אתו עד הסוף.

היא תלך עד הסוף גם עם יוני ..העיקר שלא ידיחו אותה..

אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

מותר לה לא לרצות זכר הססן חסר בטחון שלא זז אהבל היא לא חייבת כלום

החיים הם קרמה - דניאל תחטוף חזרה לפנים. אז אולי תבין מה שהיא עשתה אתמול, וזה יקרה בקרוב!!!

יעקב לא יכולה לחכות שזה יקרה מאחלת לדניאל שתחטוף את הבומבה קארמה אמרת קארמה תקבל

ואורטל היתה עם יוני עברה לאורן מאורן לאיתן והכדור שוב חוזר לאורן הבינה למי יש יותר כסף

אורטל לא הייתה עם שום גמד יוני פשוט הוא חי בסרט שהיא נגעה בו כביכול וגם אורן לא עניין אותה

בהתחלה כי היא כעסה על התרגיל שעשו לה איתן ואורן ועכשיו בסך הכל היא חברה טובה של אורן ותו לא בלי נשיקות ובלי אינטימיות .אז לא להעליל עלילות על הבחורה הכי מקסימה בווילה!!!פשוט הבנים האלה מפנטזים אורטל מושכת אותם בטירוף!!!

את צודקת גם אני ראיתי שאורטל אמרה לאורן אני אוהבת את אורטל אבל היא מאוד מוזרה

היא לא היתה צריכה להשתתף בשיחת ביזיון שהיתה אתמול בין חבורת הסרסורים!!! ביזיון לה ולנשים בכלל

יעקב, חשבת על טיפול? תסכול כמו זה שלך והכעסים יביאו לך התקף לב (המוח שלך כבר מותקף ממילא)

אורטל הבינה מהתחלה שאורן לא מסוגל לעשות שום צעד בלי עזרה מחבורת הזבל!! גבר הוא לא!!!!

ואתה גבר? יושב ומגרבץ כאן יום ולילה?

אליזה אני מאחלת לך חברה כמו דניאל טיזרית שתמיד תדאגי כשאת מסובבת את גבך היא בגדה באורטל

אני חברה של דניאל ואני כל כך גאה להיות החברה של דניאל..הלוואי והיו עוד בחורות כמוה.... - המשך

אני אוהבת אוהבת אוהבת אותה ובוטחת בה יותר מכל אדם בעולם....אשרי מי שמכיר את דניאל...בחורה אמיתית כנה בוגרת ישרה וגם יפהפיה משגעת....מושלמת כבר אמרנו יחיו הקנאים ויראו בניצחונה
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר