אתמול אורטל סיפרה לאתי שהיא לא רוצה את אורן- זגזגנית או לא ?

נערת אגו- מה אפשר לצפות

סתם שרלילה מחפשת כסף עכשיו היא עושה עיניים לגב

היא יכולה להמשיך לעשות עיניים,גב קלט מי היא.....

אתמול ישב עם איתן ולכלכו על אורטל לא אמר מילה להגנתה אורן מאכזב אותי וחבל לא נלחם עליה

אורטל אומרת כל העת שאורן נחמד באופי ולא בחיצוניות

אורטל אמרה לכולם שאורן אינו הטעם שלה בחיצוניות אבל מודה שבאישיות ובלב הוא מקסים-תפסיקו לבצע רצח אופי לאורטל כי לא ניתן לכם.

אתמול ישב עם איתן ולכלכו על אורטל לא אמר מילה להגנתה אורן מאכזב אותי וחבל לא נלחם עליה

אורן מילא פיו מים כשגב טען בטיפשותו שגנבו לו כוסות....

אורטל ואורן שיחקו בלופט ואורטל שראתה כוסות מלוכלכות כולל אחת עם בדל סיגריה לקחה אותן למטבח לשטיפה-אורן יצא קטן כשלא אמר זאת-ממש שפן קרח.

אורטל אומרת כל העת שאורן נחמד באופי ולא בחיצוניות

אורטל אמרה לכולם שאורן אינו הטעם שלה בחיצוניות אבל מודה שבאישיות ובלב הוא מקסים-תפסיקו לבצע רצח אופי לאורטל כי לא ניתן לכם.

נכון לעכשיו אורטל דלוקה על חרמן הבית יוני,הכל יכול להשתנות עד הצהריים..היא לא סגורה על עצמה

אורטל הבינה מהתחלה שאורן לא מסוגל לעשות שום צעד בלי עזרה מחבורת הזבל!! גבר הוא לא!!!!

דניאל בתור אשה הייתה צריכה להרגיש לא בנוח לשבת ולשמוע את סידורי העבודה על הבנות בבית. זונה כבר אמרנו!

מה קשורה דניאל כרגע? קצת הגיון

אורטל הבינה מהתחלה שאורן לא מסוגל לעשות שום צעד בלי עזרה מחבורת הזבל!! גבר הוא לא!!!!

אבל אורטל "גבר גבר"

אורטל לא זקוקה לאורן,הוא זקוק לה ומרייר אחריה לכל מקום

איתן "השחיין" נטול הסנפירים מוביל קו אני אורטל מתוך האגו הפגוע שהיא אמרה לו לא...על כך הוא משמיץ אותה כמו אחרון הרכלנים.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הדור הבא 24/7
בחר
בחר