איפור וזיעה

אז איזה המלצות יש ע"מ שהאיפור יחזיק מעמד בימי בקיץ החמים הללו??

איפור בימות הקייץ החמים

היי שירה באופן כללי, איפור בימות הקיץ החמים והלחים של ארצנו צריך להיות מינימאליסטי בגלל הלחות. רצוי למרוח לפני האיפור קרם נגד הברקות (אנטי שיין) שמחליק את הפנים ומונע את הברק בעור. לאחריו אם את משתמשת במייק אפ אז נוזלי עדין ודק, ולפדר אותו מעט. רצוי להשתמש בחומרים עמידים כמו איילינר ג'ל ולא טוש, או לחילופין צלליות מאט ולא משי/מבריקות שהן "נוזליות" יותר, וכן אודם מאט ללא גלוס כי לגלוס יש נטייה "לזוז". בשביל שהאיפור ישאר, יש לחדש אותו... קחי איתך תיק "טאץ אפ" עם פודרה וטישו, ואם את מזיעה פשוט הספיגי את הזיעה עם הטישו ופדרי את פנייך באזורים בהם הברקת בעיקר במצח ובמרכז הפנים. ב ה צ ל ח ה ענת נוימן מנהלת הפורום

תנסי להשתמש בפריימר

הוא עוזר להעלים ברק ולקבע את האיפור

חקרתי הרבה בנושא וגילית שקרמים לטיפוח העור הטובים ביותר שייכים לחברת סאיטו היפנית

בהצלחה!

יש כמה דברים שאפשר לעשות כדי לתרום לעמידות של האיפור.

מייקאפ: יש מייקאפים ספציפיים עמידים יותר, אם את רוצה את יכולה לחפש אחד שישמש אותך בקיץ ומראש יהיה יותר עמיד.

אפשרות נוספת היא לקנות פריימר- שזה מוצר שמורחים על הפנים אחרי קרם הלחות ומקדם ההגנה, ולפני המייקאפ. הוא עוזר למייקאפ לשבת טוב יותר וגם תורם מאוד לעמידות.

וכמובן במהלך היום לפדר- אני ממליצה לפדר שכבה דקה ממש אחרי שמניחים את המייקאפ בבוקר, ובמהלך היום כשאת רואה שהעור מתחיל להבריק.

חשוב מאוד- כשאת מזיעה לא לנגב את הזיעה, אלא לספוג אותה בטפיחות עדינות עם חתיכה של טישו. ככה את לא מורחת את האיפור שנשאר. לפני שמפדרים מומלץ גם לעבוד בעדינות עם טישו בטפיחות כדי לספוג שאריות של שומן, זיעה וכו'. ככה האיפור נשאר עמיד יותר וגם הפודרה יושבת טוב יותר ולא מתקבל מראה מקומח.

לגבי עמידות של איפור עיניים- לדעתי הדבר היחידי שבאמת עוזר זה פריימר לעיניים [פריימר לפנים ופריימר לעיניים הם שני מוצרים שונים, חשוב לא לערבב].

"מי הזיז את הפצירה שלי?!"- בלור איפור

http://alteregobeautyblog.blogspot.co.il/

פשוט צריך לשבת מול מזגן ולא למרוח עם נייר! ככה זכור לי אמרו לי בחתונה שלי, וזה עבד!

אני יכולה להמליץ על מאפרת מקסימה, אם את מחפשת איפור כלות מקצועי או איפור ערב, כנסי לקישור.

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איפור - להבליט את יופייך
בחר
בחר