20.08.16 | 19:42
מחיקת חובות לחייבי ההוצאה לפועל, בהחלט אפשרי.

החוק לשמיטת חובות נכנס לתוקף

תיקון חוק ההוצאה לפועל המאפשר לחייבים מוגבלים באמצעים בהליכי הוצאה לפועל לקבל הפטר מחובותיהם ( חוק השמיטה ) עבר בקריאה שלישית ונכנס לתוקף ביום ה- 6.9.2015 (6 בספטמבר 2015).
מעתה חייבים אשר יעמדו בתנאי הסף של החוק יוכלו לקבל הפטר לחובותיהם במסגרת ההוצאה לפועל וזאת מבלי שידרשו לפנות להליך של פשיטת רגל.
החוק, שנקבע כצו השעה, יהיה תקף לתקופה של שלוש שנים בלבד. אולם, חייב שהגיש בקשה בתוך התקופה האמורה ימשך ההליך גם מעבר לשלוש השנים, ככל שידרש עד למתן ההפטר.

על מי חל החוק? המשך המאמר בלינק: http://www.ronavital.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%97%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA/

 

רון אביטל, עו"ד ומגשר


http://www.ronavital.co.il/Default.aspx


המידע שלהלן מוגש כמידע כללי, אינו בא להחליף את הוראות החוק והתקנות ואינו בא במקום יעוץ משפטי.המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

12.06.17 | 04:48

עורך דין אופיר לב - רמאי שעוקץ אנשים תמימים בעלי חובות, וגם חברות ועסקים כנסו חובה קריאה ושיתוף!
כל מי שמכיר את עורך דין אופיר לב יודע שמדובר בנוכל גנב ושקרן שמציע לאנשים בעלי חובות "עזרה" להיחלץ מהחובות שלהם אבל בשורה תחתונה אחרי שמשלמים לו הוא פתאום מסנן בטלפון ומשחק אותה "שהוא עמוס" ואחרי תקופה של כמה חודשים שהוא מסנן אתכם, אתם מגלים שלמעשה שילמתם לנוכל אלפי שקלים כדי שיעזור לכם לצאת מהחובות, ולמעשה הוא רק מכניס אתכם לחובות יותר

גדולים וממלא את הכיס שלו! הנוכל משתמש ב-2 כתובות אימייל:


ofirlevlaw@gmail.com
djofirlev@gmail.com


ובאתר האישי שלו ששם הוא מציע לכם להיחלץ מהחובות שלכם:


http://www.ofirlev-law.com/


תעודת זהות של הנוכל 040833816
הפלאפון של הגנב 050-5100510


עוד עוקץ קטן של עורך דין אופיר לב, שהוא מפיל חברות ועסקים - בזה שהוא שולח אימיילים לעסקים ולחברות ומבקש להירשם לרשימות התפוצה שלהם וכשהם מתחילים לשלוח לו מיילים ישר הוא תובע אותם על ספאם, למרות שהוא נרשם במתכוון וביקש פרטים!!! ככה הוא תבע למעלה מ-300 עסקים בחיפוש קל בגוגל של "עורך דין אופיר לב" תוכלו לראות את כל הכתבות שפרסמו על הנוכל הזה!
שתפו בדחיפות בפייסבוק וברשתות החברתיות ותזהירו אחרים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פשיטת רגל ויציאה מחובות
בחר
בחר