אשמח לייעוץ בבקשה

רציתי לשאול שאלה בבקשה.

אני בת 27 מרוויחה מגיל 15 בערך משכורת של 10000 שח. לא התנהלתי נכון עם הכסף שלי , התפתיתי לשמוש בכרטיסי אשראי בסכומים גבוהים מאוד ולקיחת הלוואות שלא לצורך , ואז עוד הלוואות כדי לכסות את ההלואות האלה שלא לצורך ונכנסתי לבור. היום החובות שלי לבנקים ולכרטיסי האשראי הם 400000 שח, ההחזר החודשי שלי הוא 15000 שח , הבנק מגדיל לי כל הזמן אוטומטית את המסגרת אשראי ואני רוצה לעצור את זה, הגעתי למסקנה שאני לא אצליח לשלם את החוב הזה . אין לי איך. אין לי נכסים, יש לי רק משכורת וההורדות שלי גבוהות מהמשכורת. אני מעוניינת בהליך פשיטת רגל ורציתי לדעת מה אני צריכה בתור התחלה לעשות כדי שהבנק יפסיק להגדיל לי כל הזמן את המסגרת ולהחזיר את החיובים האלה שאין להם כיסוי. זה יוצא שאני משלמת חוב מאין כסף וזה בעצם לא לשלם חוב. אשמח לתגובה

זה שהבנק מגדיל לך כל הזמן את המסגרת זה לאו דווקא פעולה שתיטיב אם הבנק כי זו לא התנהגות בנקאית סבירה ובכך הבנק הופך להיות חלק ביצירת המצב הכלכלי שממנו אינך מצליחה לצאת וזה יכול להיות לטובתך.

אם הבנק הוא החוב היחיד שיש לך אז לא בטוח שאת צריכה להגיע למצב הקיצוני של פשיטת רגל כי לאור התנהגות הבנק יש מצב שתוכלי לצאת מהבוץ ללא החסרונות שיש לתהליך פשיטת רגל.

צרי איתי קשר במייל ואשמח לבחון ילד איתך כיצד הכי טוב תוכלי לצאת מהחובות האם על ידיי פשיטת רגל או על ידי פיתרון אחר.

 

הכתוב בתגובה זו איננה מהווה תחליף לייעוץ עורך דין פרטני.


בברכה


להיוולד מחדש - מנהל פורום פשיטת רגל ויציאה מחובות


מייל: newlife1968@walla.co.il 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פשיטת רגל ויציאה מחובות
בחר
בחר