אובד אצות,מרק

טוב שלום לכולם,אני מיצטער מראש אם הנושא הזה לא שייך או לא קשור לכאן ..אך הרגשתי לנכון לשתף משהו נוראי שעובר עלי,

אני בחור בן 22 כניראה הכי תמים עלי האדמות...אני כרגע מרגיש שאני חג סביב איזשהו מעגל שאין לי מושג איך אני יוצא ממנו,אם הייתם אומרים לי ליפני שנה וחצי בערך שאסתבך בעיניינים כספיים...הייתי אומר שאתם הזויים לחלוטין..אבל זה קרה,ועם כל התמימות שלי וכו אני מיתקשה לקבל את זה ואני פשוט לא מצליח לחיות בשום צורה שהיא..זה מתחיל בזה שניגררתי לכל מיני בעיות קטנות בבנק שלי ולא יחסתי להן חשיבות,עד שפשוט כרגע החשבון שלי הועבר לטיפול מישפטי !!!!!(כששמעתי את זה,לא הצלחתי לעצור את הדמעות...מעיין הרגשה כזו שמישהו קרוב אליך ניפטר ואתה פשוט בשוק טוטאלי ומשהו פשוט מת אצלי)...אחזור קצת אחורה ,כשאמרתי כל מיני בעיות קטנות בבנק,זה מתחיל בזה שלקחתי הלוואה עוד בתקופת הצבא שיהיה לי יותר קל לתפקד בתור חייל,(עם ההורים אין כל כך על מה לדבר לצערי)..ואז כבאיזשהו שלב הכסף של ההלואה אזל,ונישארתי עם משכורת של 150 שח חודשית,ואז טעמתי את הטעימה הנוראית מכל שאני לא מאחל לאף אדם בין אם רע ובטח בין אם טוב לטעום ממנה...וזה 'הימורים' ...הימורים מכל סוג שהוא ,המטרה תמיד הייתה לנסות לשים סוף להלוואה שלקחתי ופתאום על הדרך זה גם הפך למעיין ריגוש שפיתחתי,מהר מאוד הבנתי שמהדבר הזה אפשר רק להיתרסק,והיתרסקתי כמו שצריך,מפה לשם נאלצתי להשלים עם העיניין ולהיתמודד עם ה150 שקלים האלה כל חודש עד סיום השירות שלי ...אפשר להגיד שהייתי בדיי הרבה מערבולות ריגשיים נפשיים וכל זה בתקופה כה קצרה שמרגישה לי אין סופית כאילו אני חיי 100 שנה כבר...

אני אנסה לספר את המצב שלי כיום,למרות שאת חלקו ציינתי בשורה החמישית לגבי החשבון שלי שהועבר לטיפול משפטי,

טוב אז ככה : קודם כל אני מודה ויודע שיש מצבים של אנשים שהם שאפשר להגיד בוודאות שזה מיקרה אבוד ושהמיקרה שלי לא מדגדג מקרים רבים ואחרים ..אבל כל אדם לוקח את זה איך שהוא מרגיש לנכון ,מבחינתי כרגע זה סוג של סוף העולם שאין לי אפילו בחלום הכי ורוד את האופציה לראות את האור שבקצה המנהרה ...

אני מרגיש שבמהלך השנים האחרונות קיבלתי כל מיני "מכות" כאלה בכל מיני איזורים בגוף ולא באמת נתתי לעצמי לחיות כמו שבן אדם רגיל אמור לחיות,אך בתקופה האחרונה מבחינתי קיבלתי את המכה הכי גדולה וזה סוג של נוקאווט שאין לי מושג איך אני קם על הרגליים:

האחד הוא:חוב שעלי לשלם בדחיפות על סך 8 אלף שח שמתוכם 3 אלף שח עד יום שני להכניס לפחות 1500 שח נוספים עד ה10 לחודש ולהתחיל לטפל בחשבון שלי בקביעות,כרגע אין לי 3 אלף שח עד יום שני,כן יהיה לי 1500 עד ה10 לחודש ואין לי מושג מה לעשות : דיבר איתי מישהו מהדרג המאוד גבוהה בבנק אמר שאם לא אבצע זאת אני איהיה בבעיה שלא אוכל לצאת ממנה כניראה..

ועכשיו לטעימה השניה ....הטעימה הזו שטעמתי כבר ..הטעימה הזו שבעצם שכשאתה טועם ממנה אתה כולך מורעל וההרס שמיתפשט בגופך הוא כה חזק שאתה קפוא כמו צמח ובוהה בקירות החדר שעות על גבי שעות וימים על גבי ימים ,וכמו שאתם בטח מנחשים קוראים לזה 'הימורים' ..משום מה זה הישתלט עלי ...היצר,כמה שזה נורא...ופה בעצם שיעור חיי הגיעה לשיאו כשאני גורם לאדם לתת לי סכום כסף מסויים וכשאני אומר סכום כסף מסויים אני מדבר על 4.5 אלף שקל של השקעה ...(אין לי אפילו לא 10 אגורות בכיס של הגינס)כן ..במידה ואפסיד את הכסף הזה לא יהיה לי איך להחזיר לו את זה ויהיה פה באלגן רציני מכיוון שהוא לא קשור אלי בשום דרך שהי ואף יותר גרוע מזה ... וזה אך ורק מתוך אמון שהכסף יוחזר ללא בעיות מאיפה שהוא נילקח,ופה ...כשחשבתי שאני בחור בר מזל ואוכל לעשות הוקוס פוקוס להכפיל את ההשקעה להחזיר לבן אדם את הסכום וגם לכסות את הבאלגן של הבנק...ה-ת-ב-ד-י-ת-י.

היתרסקתי הפסדתי ונישארתי עם השלל ...יותר נכון עם שלל בעיות,אז כיום אני מושך את הבן אדם הזה כבר מעל לשבוע עם שלל תרוצים,בכי והמון השפלה עצמית...כשהסכום עולה על גדותיו עקב זה שאין לי איך לשלם לו,טיפול משפטי של חשבון הבנק שלי...נישארתי עם חוב שמבחינתי הוא אסטרונומי לבנק שאין לי מושג איך אשלם זאת..ובעיקר נישארתי  עם רגשי אשם תיסכול עצב השפלה ונזק בריאות שרק ימים יגידו.

לסיום,אומרים שטעיות נותנים לך המון ניסיון בחיים...אז אם כך אני לא רוצה לטעות יותר לעולם !! 

טעיתי ולצערי שילמתי על זה בתופה דיי גדולה בחיי ...שילמתי ? לרגע שכחתי שאני משלם על זה ממש ברגע זה עדיין,זו הסיבה שאני מספר לכם את כל זה,וניסיתי ליהיות הכי תמציתי שאפשר ליהיות,

אני לא יודע מי מכם/ן יקרא את זה ואולי אפילו יסכים לעזור לי,לעזור לי לצאת במעט מכל הבאלגן שהכנסתי את עצמי,אבל היה לי מאוד חשוב לשתף וקצת להוציא את זה,כי אין לי הרבה אנשים שאני יכול לשתף בחיי,הרבה הודות לטיעימות כאלה ואחרות שבין רגע יכולים להרוס לך את כל מה שתיכננת כשהייתי ליפני כל הבאלגן.

אני מאוד מאוד אשמח אם מישהו יצור עימי קשר בטלפון מס 0524517426 או במאייל desborer@walla.com

תודה מראש מרק !

ממליץ לך לגשת לטיפול נפשי ומהר כי עניין ההימורים שכרגע נמצא בסכומים קטנים יכול להתדרדר לסכומיי ענק. אם אין לך כסף לטיפול פרטי פנה למשרד הבריאות במקום מגורך למחלקה לבריאות הנפש אפשר לקבל דרכם טיפול ברמה טובה.

לגביי החוב הקיים, מדובר בסכום קטן. לך לעבוד ותחזיר אותו בתשלומים.

הכתוב בתגובה זו איננה מהווה תחליף לייעוץ עורך דין פרטני.

בברכה

להיוולד מחדש - מנהל פורום פשיטת רגל ויציאה מחובות

מייל: newlife1968@walla.co.il 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פשיטת רגל ויציאה מחובות
בחר
בחר