חוקי או לא חוקי?ו

בחופש בין כיפוג לסוכות היה אמור להיות לנו גשר עד סוכות עכשיו אני אמרתי בקבוצה של הכיתה אבל בלי המורה שלא נלך יום אחרי לבית ספר וכולם הסכימו ונשיכנעתי גם חלק אבל בסופו של דבר זה היה בחירה שלהם אם ללכת או לא יום אחרי המורה בא שולח לכולם הודעה לבוא לבית ספר מי שלא בא חיסור עכשיו היו כמה שבאו ולאחד מהם הוא החרים את הפלאפון ונכנס לקבוצה של הכיתה בלי רשות והציץ בהודעות ואז הוא בא אמר לי שאני לא יכול להמשיך ללמוד פה ושאני חוצפן והעונש שקיבלתי זה לבוא ב8 בזמן שלכולם מותר ב9 ולכולם מותר להסתפר ולי לא ואני צריך לבוא עם תלבושת בזמן שלהם מותר אמת שהם רוצים והם קראו לזה תלמיד שעושה מרד עכשיו לפני לא

הרבה זמן תלמיד אחר עשה “מרד״ והמורה לא היה צריך לחטט אפילו למישהו בפלאפון בגלל שכולם אמרו מי היה הילד שעשה מרד והתלמיד הזה לא נענש שאלתי את המורה למה הוא ענה לי אתם לא באותו מקום של ענישה בגלל טעויות שעשיתי בעבר אני אכול חרא שוב אבל בשנה חדשה 

אני חושב שמורה התפקיד שלו זה לעזור לתמיד להצליח המורה שלי גורם לכל דבר להיכשל והוא לא יודע ללמד וזה לא רק אני אומר ואי אפשר גם ללכת למנהל כי הם חברים טובים מילדות והם אחד עם השני קיצור המורה והמנהל עושים מה שבא להם ואף אחד לא עושה כלום 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב