הואשמתי בגניבה של 2 מוצרים ,למרות שקניתי במקום אחר.

ההיתי בקופה, לשלם  . רציתי להוציא את הויזה.מהתיק . הקופאית ראתה אריזה של גופיה וגרביים בתוך התיק  וטענה שהסחורה שלהם "גנבתי להם .והסחורה שייכת להם ., .

הקופאית התחילה לצרוח במשך שעה שאני גנבתי את 2 המוצרים . שייך לסופר שלהם.היא ממש התעקשה.

אלו הייתה בודקת את הקודים באריזה הייתה מיד רואה שהסחורה לא שייכת לקופאית הצרחנית .

כל הקהל ראה בי גנבת איני יכולה לשכוח. אני רוצה פיצוי על  הוצאת דיבה ושם טוב.            האימל שלי shoki666@walla.co.il

אנא איך להגיש את התביעה ? בתביעות קטנות. איני רוצה ללכת לעורך דין

האם כדאי . חשוב לי הצדק והעוול שנעשה לי. רואים בי גנבת ופושעת ברצוני לציין שאחרי שעה המנהלת הסתכלה בקודים ואמרה לי שהיא מצטערת. הקופאית טעתה. הגרביים והגופיה אינם שייכים להם.

. קיבלתי פרחים ובקבוק יין כפצוי. האם אוכל לבקש יותר כי הכאב הוא רב.

אני חולת סרטן בשלבים מתקדמים , לכן חשוב לי הצדק המוסרי .במהרה , מה עלי לעשות .פגעו בשמי ובכבודי .

היכן מגישים את טופס תביעות קטנות . בהוקרה  shoki666  חשובה לי מאוד תשובתכם .

שלום רב.

בדרך כלל לשון הרע - איננה תביעה התמאימה לבית משפט לתביעות קטנות. במקרה הזה - יכול להיות שבאופן חריג ניתן יהיה לתבוע שם - בייחוד אם הנתבעים לא יתנגדו.

הייתי מציע לך לחשוב עם עצמך האם הקופאית פעלה מתוך רוע או בשל סיבה אחרת. יכול להיות שכדאי למחול לה ולא לפגוע בפרנסתה. בנוסף יש לשקול האם לתבוע את החנות או את העובדת.

חשוב לצטט בכתב התביעה את הביטוי המדוייק ולוודא מראש שיש עדים שיעידו וייתנו גיבוי לגרסתך.

בהצלחה.

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר