הוצאת דיבה

ביום 23/1/13 ערכתי קניות בשופסל דיל בבית שמש, את הקניות שלי העברתי דרך קופה עצמאית כאשר סמוך אלי עמדה קופאית לסיוע

במידה ואטעה או לא אדע מה עושים. קניתי מארז של 4 גביעי קוטג' קטנים מחוברים, העברתי קוד של אחד כאשר ללא שום כוונה רעה חלילה

חשבתי שאוטומטית הקופה תרשום סה"כ 4, המוצר השני היה מזון לח לחתולים, מבצע של 5 ב-20 ש"ח,גם אותם העברתי קוד של אחד

ולתומי חשבתי שהמחשב מעודכן למבצע, בסיום רישום המוצרים, הוראתי על " תשלום" אך קבלתי הערה שלא היתה ברורה לי, קראתי לקופאית

שעמדה לצידי ושאלתי אותה מה זה, ואז היא אמרה אוי אוי, לא העברת את כל המוצרים, אמרתי הנה הם עדין מונחים לפנייך תבדקי, בדקה

וראתה שאכן לא סימנתי את 5 מוצרי המזון לחתולים וכן 4 גביעי הקוטג', שאר הדברים היו בסדר, אמרתי סליחה חשבתי שזה בסדר,

שלמתי קבלתי קבלה, יצאתי מסופר, עמדתי לרגע לדבר עם המאבטח, ופתאם הגיעה אחת הקופאיות הראשיות ובקשה ממני להתלוות אתה למישהיא בשם דנה, שאלתי מי זאת דנה, אני לא מכירה, אמרה בואי אחרי, כמובן שהלכתי אחריה לדנה,נפגשתי  אתה ואז היא שואלת אותי מה שלומך עניתי שהכל בסדר , הסתכלה עלי ואמרה לי זה לא נכון כי לא הכל בסדר את יודעת שגנבת מוצרים, רק בגלל שאני מכירה את אחותך

לא הזמנתי לך משטרה, הייתי בשוק, זה לקבל סתירה לחי מצלצלת, שאלתי אותה אם היא לא התבלבלה וברוב חוצפתה אמרה לי שלא,

דרשתי ממני להזמין משטרה שתבדוק ואם לא זה יעלה לה ביוקר על הוצאת דיבה ולשון הרע, הרימה טלפון למשטרה, השוטר שאלה אותה

מה הסיבה והיא ספרה על גניבה ומעילה, בקשה מהשוטר להמתין רגע, התקשרה למנהל הסופר חיים פרנקו והתיעצה אתו, והוא בקש ממנה לבטל את התלונה, בקשתי שלא תבטל אני רוצה ביקור של שוטר, אך היא בטלה.

הלכתי הביתה נעלבת ופגועה מאד מאד, כי אני אשה שעבדתי 48 שנים בבי"ס החזקתי משרד עם קופה עשירה ומעולם חלילה וחס לא נגעתי ולא בפרוטה שחוקה, ההפך הנכון, אני תורמת מצרכים כל שבוע לאנשים נזקקים שאני מכירה. גדלתי במשפחה עם ערכים יושר והגינות המילה גניבה לא היתה בלקסיקון של משפחתי. אני עורכת קניות במקום הזה מאז שהקימו אותו , לפני שנים רבות ומעולם לא נתקלתי בפגיעה כזאת.

כמובן שפניתי דרך האתר של שופרסל להנהלה הראשית, לקח להם שלושה שבועות לבדוק את פנייתי, היום קבלתי תגובה עוד יותר מעליבה וכואבת, שכביכול מהבדיקה שנערכה על ידם ללא נוכחותי, הפרטים שנמסרו להם ע"י הגורמים בשופרסל אכן נכונים ואמיתיים. כלומר שיש להכריז עלי כגנבה.

מה עלי לעשות כעת לאחר תגובה כזאת, כי אני רוצה לנקות את שמי הטוב ולהוציא את הצדק שלי לאו כי הבחורה דנה אמרה לי את הדברים הנ"ל בנוכחות עוד אנשים שלא היו צריכים להיות שם בכלל, השיחה היתה אמורה להיות דיסקרטית  ובארבע עיניים לפי חוק צינעת הפרט, למרות שלדעתי לא היה ולא נברא

אודה לכם מאד על עצתכם

כהן רחל    

שלום רב

אכן מקרה לא נעים. מבחינת לשון הרע: יש לברר תחילה האם הדברים נעשו בדיסקרטיות או לעיני אנשים נוספים. אם הכל היה ב 4 עיניים אין כאן לשון הרע. לעומת זאת אם הכל נעשה בפומבי - יש מקום לתבוע.

בכל מקרה רצוי לפנות בתלונה להנהלת הרשת.

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

שלום רב לך,

ראשית תודה על התיחסותך לפנייתי

המקרה אכן היה בנוכחות עוד 4 אנשים חוץ ממני ומהסגנית.

פניתי בתלונה להנהלת רשת שופרסל דרך האתר שלהם, ולאחר מספר פעמים של תזכורת לתגובתם, סוף סוף אתמול קיבלתי במייל

תשובה בזו הלשון"נבקש לציין כי עובדות המקרה נשוא פנייתך המצויים בידינו שונים באופן מהותי מאלה שפורטו בפנייתך.

לצערינו אין באפשרותינו להיענות לדרישותייך."

בסך הכל הדרישות שלי היו, התנצלות בפני בנוכחות כל הגורמים שהיו במקום בעת השיחה הפוגעת והמעליבה של סגנית מנהל

שופרסל במקום ששמו חיים פרנקו, הוא לא היה במקום בכלל.

מה דעתך על תגובתם זו? ומה עלי לעשות עם זה?

להתייחסותך

תודה רחל 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר