מקרה אישי

באחד הפורומים באינטרנט הטלתי ספק בדבר סמכותה של מישהי אשר מציגה עצמה כיועצת אישית בנושאים זוגיים.
אני מכיר אותה באופן אישי ונחשפתי לצדדים אלימים שלה והתנהגות לא יציבה הכוללת שקרים על מצבו האישי של בן הזוג שלה לשעבר.

דגמא לכך הייתה כשיצאה למסיבה ונתקלה באקראי בבן זוג שלה לשעבר כשהוא נמצא עם בחורה אחרת.

התגובה שלה הייתה פגיעה פיזית בבן הזוג שלה לשעבר, מתוך רגש הקנאה אשר מעיד על אישיות לא יציבה.

אני לא נכנסתי לעניינים אישיים וכל מה שרשמתי היה

"יש לך הכשרה לתת ייעוץ בנושא? עברת הסכמה ספציפית?

כמובן שהתשובה שלילית..אז מאיפה בא לך הרעיון ההזוי הזה,ועוד בתשלום?"

היא בתגובה להודעה שלי כנתה אותי גמד ממורמר ורגזן,מפגר בכיר,חרגה מכללי אתיקה והוסיפה חוות דעת אישית על האישיות שלי ועל הטיפול לו אני זקוק על סמך כישורייה כיועצת.

היא ציינה כי היא מגובה בתעודות  ואמרה שתתבע אותי על הוצאת דיבה ולשון הרע וכשנשאלה מה הסיבה לכך,ענתה- "האמת?כי זה קייס קל וזמין"

האם לאור ההתבטאויות הללו שלה,יש לה בכלל עילה כלפיי?

האמת נשמע בהחלט סיפור מכעיס. יכולה היתה להשיב בצורה קצת יותר עניינית, פחות חמורה ובטח שלא לחפש סתם איך להגיש תביעה. צריך להקליט אותה אומרת דבר כזה, כדי שאם מחר מחרתיים היא תחליט לגהיש תביעה תוכל אולי להראות שהיא סתם מנסה להתעשר על גבך.

שלום רב,

יש לבחון היטב את התוכן של הפרסום. אם יתברר באמת שמדובר ביועצת שיש צורך בהסכמה על מנת לבצע את תפקידה, והיא בכל זאת עושה את הדברים בלי שתוסמך כנדרש, הרי שהפרסום מוגן (אמת דיברתי + עניין לציבור). אם אין לה את ההכשרה הנדרשת, לא יהיה חכם מצידה להגיש תביעה. חשוב ביותר להתייעץ עם עורך דין לפני כל צעד.

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

שלום רב,

יש לבחון היטב את התוכן של הפרסום. אם יתברר באמת שמדובר ביועצת שיש צורך בהסכמה על מנת לבצע את תפקידה, והיא בכל זאת עושה את הדברים בלי שתוסמך כנדרש, הרי שהפרסום מוגן (אמת דיברתי + עניין לציבור). אם אין לה את ההכשרה הנדרשת, לא יהיה חכם מצידה להגיש תביעה. חשוב ביותר להתייעץ עם עורך דין לפני כל צעד.

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

הי 

נשמע בהחלט לא נעים ומאוד מכעיס מה שקרה. יחד עם זאת, אני מאמין שהאמת צריכה לצאת לאור כך או כך, במיוחד אם מדובר באיש מקצוע כזה. האם יש לה עילה או לא לתביעת דיבה אני ממליץ בחום להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום שיוכל לתת תשובה אמינה ומקצועית. תוכלי למצוא עוד פרטים על הנושא כאן: http://www.karpel-lawoffice.co.il/%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%91%D7%94-%D7%95%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%A8%D7%A2.html

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר