הכפישו את שמי.

אני גרושה ומטופלת בשני ילדים, לצערי נאלצתי להעזר בשרותיי הרווחה, מה שבסופו של דבר היה טעות מרה.
בפעם הראשונה שפניתי אליהם, נפתח נגדי תיק על התעללות בילדיי על מה שלא היה מעולם, ובפעם השנייה
שפניתי ניסו להוציא את ילדיי מחזקתי.
נגרם לי עוול, משפחתי זועוזעה נפשית ושמי הוכפש על לא עוול בכפי.
שאלתי היש סיכוי לתבוע את הגוף הארור הזה על לשון הרע ופגיעה בשמי?

תודה על התיחסותך.

על פניו נראה שאין עניין לשון הרע במקרה זה, אלא אם כן הרשויות חרגו ממה שמותר ומחוייב לעשות על פי חוק. למשל אם מישהו פירסם מידע אישי למי שאיננו צד לעניין וכדומה.

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

תלמדי את חוק העובדים הסוציאליים, ואת התקנות של האתיקה שלהם, ותתבעי אותם על הפרת הוראה חקוקה 

למדתי.. ויתרה מזאת אני בקשר עם חברת כנסת שרק מחפשת " להיכנס" ברווחה

כי אני לא המיקרה היחיד, אנחנו עובדות בשיתוף, ובנוסף יש מאחורי שלושה גופים גדולים שנגד הרווחה, זאת לא הבעיה!

ולמרות שעו"ד מגן טוען שלא ניתן, אז יש לי חדשות בשבילו, ניתן.. ובנוסף אני עכשיו עובדת על פיטורייה של הגב' תוך דרישה

חד משמעית שיאסר עליה להמשיך ולעסוק בעבודה סוציאלית!!!!

שלום ירדן

שירותי הרווחה אכן עובדים בצורה מזעזעת אני גם עוברת סיוט עם העו״ס שאחראית על התיק אומנם המקרה שלי הוא שונה משלך אך אשמח לדעת כיצד פעלת נגד אותה עובדת? ומהם התוצאות במקרה אם יש?

ובאיזו חברת כנסת מדובר?

המשך יום טוב!

בוקר טוב

לצערי צריך כח וקשרים ולי יש, אז כך פעלתי, אין לי להציע לך דרך אחרת, לנבלות הללו יש כח, אשאיר לך את המייל שלי וספרי לי את פרטייך אני מחפשת כמה שיותר סיפורים על הרווחה המושחתת..yarden_adato@walla.com לא יכולה להתחייב לעזור אבל אנסה, כי אני יודעת למה הם מסוגלים ואם את מכיר/ה עוד אנשים אשמח שיפנו אלי!! שמה של חב' הכנסת אינו רלוונטי.

יום טוב

ירדן.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר