נפלא שיש אותך!

אני נוסעת קבועה של נהג מונית שהוא ואישתו בהליך גירושין מאד מכוער ,אציין ראשית שמערכת היחסים בינינו היא חברית בלבד !!מאחר והנהג מלווה אותי יום שלם לפגישות מטעם העבודה יש הכנות מקדימות לכך דהינו טלפונים שאני מכינה אותו לאן יוצאים ומתי וכו כדי להפוך את הסיפור לקצר אישתו כנראה מטעמי קונספירציה החליטה להפיל עליה רומן!איתי!כאשר אני אישה נשואה 16 שנים באושר עם 3 ילדים הגב החלה לחפש עלי מידע התקשרה אלי הביתה שאלה את בני לשם האבא ובדקה אותי בפיסבוק התקשרה והאשימה אותי ברומן ואף אמרה שיש בידיה תמונות ושאני ובעלה משוחחים 16 פעם ביום ועוד האשמות מסוג זה מיותר לציין את עוגמת הנפש התחושה שמישהו מטיל בך ספק אני בגדול סובלת מחרדות ומטופלת כבר שנה ללא קשר למקרה והאירוע הזה ערער אותי וגרם לי זעזוע השיחה איתה הרסה אותי פגעה בי אני לא שיתפתי את הנהג בלהט השיחה איתה כדי לא לגרום לנזק שם אני לא מוכנה לסבול את הפגיעה האם יש קייס לתביעה?

תשובה

חוק איסור לשון הרע מתייחס למקרים בהם אדם משמיע דברי לשון הרע על חברו באזני אחרים. כלומר אם האשה הזועמת דיברה רק איתך אין עילת תביעה. אולם המצב יהיה שונה אם היא תפיץ את דבריה לאחרים כמו למשל לבעלך.

אני מעריכה את תשובתך בחג:-D

אני מעריכה את תשובתך אם כך אחכה לנעשה בצעד הבא של הגב' אך זה מרגיז אותי נורא! בלשון המעטה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר