אמא של הגרוש שלי מנסה להעליל עלילות על החבר הנוכחי שלי...

אני גרושה מזה שנתיים, מנישואים אלו נולדה ילדה, בגלל אילוצים אילו או אחרים נאלצנו בהליך הגירושים להסכים שהסבתא (אמא שלו) תהיה אחראית לגידול הילדה. שנינו היינו באותה תקופה ללא עבודה, ושנינו גרנו בקרבתה. באותה התקופה הקשר שלי עם חמותי היה ממש חם, אוהב וחברי... אט אט, חמותי התחילה להתרחק ממני גיאוגרפית, ואני ניסיתי להתאים את עצמי אליה- במעבר דירות מעיר לעיר על מנת להיות יותר קרובה לילדה. המצב כרגע נתקע מזה יותר מ9 חודשים שאנחנו מרוחקות כשעתיים נסיעה האחת מהשניה.. יש לי הסדרי ראיה של פעם בשבועיים, בהם אני לוקחת את הילדה אלי הביתה, אני גרה כרגע עם אמי. מזה כחצי שנה יש לי חבר ובתוכניותינו להנשא. ככל הנראה שהסבתא מרגישה מאויימת מכך שאני רוצה להחזיר את הילדה לחזקתי (לא היה לה ילדים אחרי הבן שלה, והיו לה ניסיונות הריון כושלים- מכאן נבעה אצלה אובססיה רצינית לילדה, וכאשר אני הסכמתי לסידור הזה שאגב אושר בבית הדין הרבני בעת הגירושים, אני לא הבנתי זאת שהיא עד כדי כך אובססיבית שתהיה מוכנה להכל כדי שהילדה תישאר אצלה) היא התחילה לעשות מניפולציות כאלו ואחרות- שאני לא מטפלת בילדה , שכשהיא חוזרת ממני יש לה סימנים כחולים על הרגליים. כל פעם שאני מחזירה את הילדה היא מפשיטה אותה ועושה לה בדיקה יסודית בכל הגוף.. אצלי הילדה אכולה, שמורה ונקיה ללא ספק, סימנים כחולים יש לה גם כשהיא מביאה אותה, כך שאי אפשר לאמר שזה בגללי או קרה אצלי... עכשיו מה שהכי מטריד אותי שמאז שיש לי חבר היא מנסה לחתור לכיוונים ממש מלוכלכים, בעת ביצוע הבדיקה הרגילה שהיא עושה היא כרגע נכנסת לילדה למקומות האינטימיים ודואגת לאמר לי כל פעם "הפות שלה אדום" .. בהתחלה חשבנו שהיא מנסה להגיד שאני לא שומרת על ההיגיינה שלה- אם זה שהיא אומרת שאני לא מקלחת אותה או שאיני מנקה את השירותים או מנגבת לה..(מה שבכלל לא נכון- הילדה מקולחת אצלי לפחות פעם ביום, השירותים מנוקים באקונומיקה פעם ביום, ואחרי כל הליכה של הילדה לשירותים אני מנקה לה עם מגבון הילדה בת 4!)לאחרונה התחלנו לחשוד שהיא חותרת בכלל לכיוון אחר.. שהיא רוצה להפליל את החבר שלי במעשים מגונים... השאלות שלי כאלו, 1) האם התקנת מצלמות אבטחה (כמו ששמים לבייביסיטר בבית יכולה לשמש כראיה בבית משפט שהיא אינה דוברת אמת, והילה לתביעה מצידינו על הוצאת דיבה? 2) האם יש עוד דרכים למנוע את המצב הלא נעים שהיא תאמר ולו מילה לגבי זה, ויכניסו בנאדם חף מפשע לכלא??? ( כי כרגע המשפחה שלו נורא מפחדת, והם מאיימים עלי שאני צריכה לבחור: זה או הילדה או הוא...) אם יש למישהו עצות, תשובות אשמח לקבלן, כי אני די במבוי סתום אודה לכולכם..

תשובה

שלום רב. שאלתך איננה נוגעת ישירות לתחום של פורום זה. התקנת מצלמות עשויה להוות פגיעה בפרטיות והאזנת סתר. יש להתייעץ עם איש מקצוע לפני התקנתן. מעבר לצד החוקי, העובדה שאת תתקיני מצלמות לא תהווה ראיה לכך שבן זוגך איננו מבצע את המעשים הללו, שהרי המצלמה לא מתעדת את הילדה בכל עת ובכל מקום. בהצלחה

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

תפנו אותה ל...

תפנו אותה אל בית חולים לחולי נפש.... וברצינות אולי מומוץ ללבדוק אותה באמתעות פוליגרף??

תשובה

שלום רב. שאלתך איננה נוגעת ישירות לתחום של פורום זה. התקנת מצלמות עשויה להוות פגיעה בפרטיות והאזנת סתר. יש להתייעץ עם איש מקצוע לפני התקנתן. מעבר לצד החוקי, העובדה שאת תתקיני מצלמות לא תהווה ראיה לכך שבן זוגך איננו מבצע את המעשים הללו, שהרי המצלמה לא מתעדת את הילדה בכל עת ובכל מקום. בהצלחה

ישנו כאן סוג של התעללות

אני אמנם פק"ס לחוק חוסים ולא לחוק נוער ו/או סידרי דין ממליצה לערב פקידת סעד לסידרי דין זה אחד הסבתא לפי תיאורך מתעללת בילדה וזו גם אינפורמציה שחשוב שתהיה בפני פקידת הסעד השאלה היא באם את כרגע מוכנה שיעבירו את הילדה לחזקתך? אם כך מהמקום הזה תצאי ותתחילי כאשר תיצרי קשר עם פק"ס סידרי דין
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר