אני זקוקה לעזרתכם בבקשה.

אני זקוקה לעו"ד שמתמצא טוב בנדל"ן על מנת שישלח מכתב לשכן שמוציא עלינו לשון הרע, יש עדויות. כמה אמור לעלות לשלוח מכתב התראה? הסיפור בערך הוא כזה. קיבלתי בירושה מהורי שנפטרו דירה במבנה של רבעיות בר"ג, הדירה על שמנו (שמי ובעלי) אנחנו מעונינים למכור את הדירה. 2 דיירים בבנין של הרבעיות כבר הרחיבו הדייר מתחתי והדייר לידי, כל קונה שמגיע והם יודעים הם מיד נכנסים ואומרים לו שלא יתאפשר לו להרחיב את הדירה (למרות ה-2 דיירים שכבר הרחיבו ,ושלנו שהיא בקומה שניה ניתן לבנות עוד חדר על הגג), כי הם לא יחתמו לו שמאפשרים לו לבנות למרות שהורי בזמנו חתמו לדיירים ואפשרו להם לבנות, אחד מהדיירים גם מוציא עלינו לשון ה רע, אני רוצה ואלך להתיעץ עם עו"ד, אך הייתי רוצה לשמוע לדעתכם מה ניתן לעשות כאשר אחד הדיירים מבריח קונים פוטנציאלים של הדירה באופן שיטתי וקבוע. אפשר לשלוח לי שמות עו"ד שמעונינים לטפל בעניין במסר ואחזור. תודה.

פגיעה בסיכויים למכור נכס

שלום רב את מעלה סוגיה מעניינת, שניתן לטפל בה בכמה דרכים, בין היתר בהקשר נזיקי כלומר - נזק שנגרם לך כתוצאה ממעשי השכנים. בהקשר של לשון הרע, יש חשיבות גדולה לתוכן הדברים שהשכנים משמיעים באוזני הקונה הפוטנציאלי. האם הם משמיצים את הנכס? האם משמיצים את המוכרים וכו'? מעבר לכך, יש לבחון האם באמת יש בעיה לקבל היתר בניה. אם ישנה בעיה שכזו ואתם מסתירים אותה מהקונים, אתם עלולים להיתבע בעתיד. אני הייתי מציע לנקוט בצעדים הבאים: ראשית, לברר בדיוק מה המצב המשפטי של הנכס. שנית, לגלות מה בדיוק אומרים השכנים. שלישית, בהתאם לתוצאות שתי הבדיקות הנ"ל, פניה אל השכנים, ראשית - בדרכי שלום, ואם לא תהיה ברירה אז גם באזהרה מפורשת. אציין כי ככל שהשכנים אכן פוגעים במכירת הדירה, הרי שהם גורמים לכם נזק ויהיה עליהם לפצותכם. ככל שהם משמיצים אתכם ומציגים אתכם כשקרנים או רמאים - יש מקום להגיש תביעת לשון הרע. מכל מקום יש צורך בהתייעצות יסודית, וכל האמור לעיל הוא רק "ראשי פרקים" לאפשרויות פעולה שונות.

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר