ירידה במדרגות עם תיק כבד

אנחנו גרים בבניין משותף ללא מעלית. בני צריך לרדת עם תיק הכולל טרולי כקומה וחצי במדרגות. מספר שכנים מתלוננים על הרעש במיוחד כשזה לפני 8 בבוקר ובמיוחד בימי שישי כשהם רוצים לנוח. הרעש כמובן נמשך עד דקה, אך ישנן דפיקות, שלדעתן מעיבות על שלוותן. למי פה יש את הזכות?

שלום רב לך

השאלה איננה נוגעת ללשון הרע ואני מניח שיש פורום אחר דמתאים לה יותר. הייתי אומר רק שני דברים: האחד - הכל שאלה של מידה. השני - כדאי להתרחק מסכסוכי שכנים כמו מאש. הייתי בוחן את כלל מערכת היחסים בינכם כדי לוודא שלא מדובר בכעסים אחרים שמוצאים את ביטויים בהקשר הזה. בהצלחה

עו"ד אבינועם מגן דוא"ל ישיר: magen_adv@014.net.il

תנסה

ב"ה כל אחד יכול לקרות לו שיצטרך להרעיש וירצה שלא יכעסו עליו בגלל זה. אבל מאידך יש להשתדל לא להפריע לזולת בשום אופן. מה שלא יהיה אני מבין שלא תבנו מעלית בקרוב ככה שהרעש ימשך- אבל אולי כדאי שבנך או אתה תחלק בין השכנים באיזה ערב- אולי בליל שבת שאז אנשים קצת שמחים - איזה שוקולד קטן או משהו נחמד- עם פתק התנצלות משעשע- עם איזה בדיחה טובה- אפשר גם לומר שזה לכבוד היום הולדת שלו או משהו כזה- בוא נניח אם תעשה את זה פעם אחת זה כבר יגרום שינוי- פעמים או שלוש אולי כל הבנין יעשה לו שטיח אדום...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר