אחרי 5 שנים של גירושין...

שלום לכולכם....

אני פונה לכאן כי מעניין  אותי לדעת דיעות ניטרליות מהצד... אני רוצה לפרוק בצורה אנונימית כל שעל ליבי כי אני מרגישה שהסביבה הקרובה שלי שמעה תמיד את התלונותשלי, חברותשלי וידידיםקרובים שלי היו לצידי והדברים לא נפתרים, מה גם שאין להם הרבה לעשות בנידון...... אז ככה: אני גרושה 5 שנים כבר אמא לשני בנים נסיכים בני 7 ו - 9,לפני הגט היינו פרודים כשנה וכל התקופה הזו = 6 שנים אב ילדי  אשכרה ממרר לי את החיים בין אם זה שהוא לא נותן מזונות תקופות ארוכות, גם אם נותן עושה טובה ונותן קמצוץ.....כשלוקח את הילדים אני צריכה לעמוד על המשמר ולבדוק אם הוא מגיע בזמן, היו מקרים שהיה מבריז לילדים בלי כל הודעה מוקדמת..... כואב לי וכואב לילדי...

בתחילת ההליכים, כשראיתי שהוא משחק עם המזונות פניתי לעו"ד ומכאן לבית משפט, ונאלצתי אחרי כ"כ הרבה תחנונים ודיבורים ללבו לגשת לפתוח תיק הוצל"פ נגדו...

בהתחלה הוא מאוד פחד ושילם ולאחר מכן הוא המשיךלשחק עם זה כאילו  הכסף בשבילי....

היום לאחר 5 שנים, הצלחתי לעקל לו כספים ממעבידים שהוא עובד / עבד אצלם והוצאתי צווי מאסר אך הוא ממשיך ומתנה איתי תנאים לגבי המזונות... 

הוא לא מבין שהוא עושה עוול כשהוא גונב את הכסף לילדיו? שאני משתכרת בשכר מינימום ומקבלת מזונות קטנים קטנים מביטוח לאומי? וקשה לי להתקיים????? ההוצאותרק גדלות כי הבנים דורשים ככל שהם גדלים.... לא חסר להם כלום מבטיחה לכם, אבל הכעסשיש בתוכי כלפיו לא מרפה, השנאה שלי כלפיו רק הולכת וגדלה....לא יכולה לסבול אותו ואיך שהוא מתנהג לילדיו שלווווווווווו...... אני לא מבינה אותו ולא מסוגלת להבין כי אין פה קמצוץ היגיון.....

הוא דורש שאבטל את כל ההליכים כולל צו המעצר והעיקולים השונים (שגם ככה אני לא רואה מזה משהו כל החודשים האחרונים...) ואז הוא ישלם אבל הוא שקרן כי בעבר הוא עבד עלי וניסיתי לבוא לקראתו, אני נותנת לו אצבע וזה לא מספיק לו, הוא רוצה את כל היד....

כשאני מנסה לדבר איתו זה תמיד "אני לא יכול לדבר עכשיו" ,"אני עסוק נדברנ אח"כ" ולא חוזר אלי "מנתק לי את הטלפון בפנים,

מנתק את הטלפון שעות ... בקיצור לא רוצה ולא מעוניין לשלם ולבוא במשא ומתן.

גם שניסינו לבוא במשא ומתן ביננו, אני מגלה שיש לו אינטרס חבוי מאחורי זה, כלום לא מתוך רצון לבוא לקראתי או למלא את חובתו כאבא ולשלם מזונות כאביהם החוקי.

לפני מס' שבועות הוא זרק לי מילה שבעבר הרחוק הוא השתמש בזה הרבה "רצית להתגרש, את הרסת את המשפחה אז תישאי בתוצאות עכשיו,תסבלי..." ודוגרי אני אומרת לכם הוא הרס את הבית שלנו עם החוסר יציבות שלו, עם השקרים שלא הפסיקו לצאת לו מהפה ועוד ועוד....

למה הוא לא מנסה לשנותאת הגישה שלו ולהבין שאלו ילדיו? ושבעבר היינו זוג אוהב ומאוהב שלא הסתדר בחיים הזוגיים? לא נתפס לי שאפשר להתנכר לילדים שלו בברוטליות כזו.... למה הוא מתנהג ככהה?????

אתמול שוב ניסיתי לדבר איתו, אחרי תקופה שלא דיברנו ושובהוא שומע מזונותומנתק את הטלפון.... אני לא מוותרתלו ולא מתכוונתלוותר על שקל אבל זה מצריך ממני המון כוחות נפש כי זה לא  קל לי.... אתמול אחרי הניתוק פשוט פרתי  בבכי כזה שמזמן לא יצא לי ולמזלי הילדים עלו לישון אז הרשיתי לעצמי להתפרק.... קשה לי, כואב לי ורע לי, זה מצב שקשה לי להשלים איתו....

תודה שהקשבתם לי וסליחה על הריכות בדברים, אם יש לכם תגובות, אשמחלשמוע או יותר נכון לקרוא כאן.

נשמע שאת נמצאת במצב מאוד קשה, ולכן אני לא חושבת שאת צריכה, או שזה בכלל אפשרי לתפקד בצורה טובה במצב הזה ללא עזרה מבחוץ. לא תמיד המשפחה הקרובה והחברים יכולים לעזור, לא תמיד הם פנויים רגשית, ולפעמים הם בעצמם קרובים מידי אלייך ולילדים מכדי להיות העוגן היציב שמונע ממך להסחף בתוך הסערה, משום שהם בעצמם נסחפים איתך. לכן אני מאמינה שלטובת הבריאות שלך, ולטובת האושר של ילדייך, כדאי שתנסי לפנות לעזרה מקצועית. אני יודעת שטיפול פרטי זה מאוד יקר, אבל דרך קופת חולים יש אלטרנטיבות זולות יותר, מה גם שבתקופות או מצבים מסויימים אנחנו זקוקים לעזרה כזאת, בדיוק כמו שאנחנו זקוקים לאוכל ומים, כדי להמשיך להתקיים. אל תשימי את עצמך בעדיפות אחרונה, למרות שזה מאוד קל לעשות זאת בתור אמא שמגדלת לבד את ילדיה. אם את רוצה, את יכולה גם לנסות לקרוא כתבות של מומחים שעוסקות בהורות משותפת באתר של ניו סטטוס, חלקן מסבירות כיצד ניתן להשיג שיתוף פעולה בין ההורים לאחר הגירושין. יתכן שחלק מהטיפים עשויים לעזור במידה מסויימת ולתת לך פרספקטיבה מעט שונה, אך לפי מה שאת מספרת, כנראה שמשם לא תבוא הישועה.

אני מאחלת לך המון המון בהצלחה, והכי חשוב אל תתייאשי, תמיד יש אור אי שם בקצה המנהרה, גם אם לפעמים קשה מאוד לראות אותו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול פסיכולוגי והיפנוזה
בחר
בחר