אבקש עזרה.

שלום, שמי מור ואני חיילת בשירות חובה, משרת בתל השומר וכמעט עשרה חודשים בצבא, לפני כשמונה שבועות התחילו כאבי ראש שהתפתחו והתאמצו ופני כשבועיים וחצי התאשפזתי בבית חולים לאחר ניקור מותני עם לחץ פתיחה גבוהה. מפה לשם הסתפחתי לר"ם 2 וקיבלתי גימלים, כרגע אני מסופחת למרפאת מאו"ר והצבא מעוניין להעיף אותי משם, ההמלצה היא פרופיל 24 זמני לעשר חודשים שבהם אני אזרחית, יכולה לעבוד, יכולה ללמוד ולהתנהל לבד.. בעוד כעשרה חודשים אני מוזמנת לוועדה רפואית ששם יקבעו אם משחררים אותי על פרופיל 21 או שאני חוזרת לצבא על פרופיל 24.. 

איני יודעת מה לעשות, אני מרגישה מנוצלת, איני יכולה לעבוד.. יש ימים שאני גם לא מצליחה לתפקד, ברגע שאני אזרחית על הטיפול הרפואי נופל עליי, אני לא זכאית למענק שחרור ואני נופלת עול על הוריי.. 

אני ממש לא יודעת מה לעשות, לא נתנו לי זמן להתכונן ולא נתנו לי זמן ללכת לרופא, מאז שהשתחררתי מהמחלה הנירולוגית שבה הייתי מאושפזת 9 ימים לא זכיתי אפילו לראות רופא פעם אחת בגלל הסיפוחים שלהם וזה שהם לא דאגו לי.. 

בסה"כ אני חיילת מצטיינת שרוצה לשרת בצבא והלחץ תוך גולגולתי נפל עליה בלי שוב ידיעה מוקדמת.. 

מבקשת עזרה ועצה טובה, תודה מראש מור. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסאודוטומור צרברי