על ניקורים מותניים- LP..

סקרון: * כמה ניקורים עברת עד עתה? * מה היה לחץ הפתיחה כשאובחנת? * מה היו לחצי הפתיחה בשאר הניקורים? * האם סבלת מאד מהניקור? * האם סבלת מתופעות כלשהם אחרי הניקור?

עונה..

* עברתי עד עכשיו 7 ניקורים, בהתחלה בהריון ע"מ לשחרר לחץ. (דרך אגב- לדעתי שיטה לא יעילה בכלל, ועוזרת ליומיים בדיוק) ואח"כ ע"מ לבדוק סטטוס מחלה, ולחקור וכו.. * כשאובחנתי לחץ הפתיחה היה מעל 500 , כלומר המבחנה לא מודדת מעל 500... * שאר הניקורים היו: 380, 500, 500, 280, 280. כלומר עכשיו אני על 280 בערך... * בתחילה עשו לי 3 ניקורים בלי אלחוש אפילו, וכאב לי מאד, כמו כן מספר פעמים לקח חצי שעה למצוא (וזה אומר הרבה דקירות מכאיבות...) כמה פעמים היה נס והענין לקח מספר דקות. * לאחר הניקור, לפני שהרופאה הזהירה אותי כי צריך לשכב יומיים, קמתי מיד וסבלתי מכאבי ראש תופת!!

תופעות לאחר בדיקת lp

כאבי גב תחתון נוראיים לאחר שתי בדיקות lp עד כדי כך שכמעט ולא ניתן להתכופף

כאבי גב

כמה זמן זה נמשך לאחר הניקור? גם אני סובלת מאד מאד החל מאחד הLP.

אני עשיתי רק ניקור אחר ומקווה שלא אעשה יותר לעולם כי זה היה סבל נוראי, על אף הרופאה הייתה מצוינת ועשתה את זה יחד עם האחות ברגישות ובזריזות.
לחץ פתיחה היה משהו כמו 380, אני לא זוכרת בדיוק ובמשך שבוע סבלתי מבחילות, כאבי ראש וכאבי גב נוראיים.
אני לא אשכח שבאותו יום של הבדיקה הורידו אותי לCT ורידים בנוסף ופשוט בכיתי כל הדרך כי לא הייתי מסוגלת לשבת, רק לשכב.

איך עושים ניקור 7 פעמים? וואו!

אני מאחלת לך רק בריאות יקירה.

מטפלת מוסמכת עם התמחות בתחומים: מחלות עור ובדיקות דם

שלום לכולם

אתמול רכשתי קטנוע 125 סמק סופר מדליק. דאגתי לקנות שתי קסדות הכי טובות שיש, עם אפוד חזק ביותר ועוד מגנים למיניהם. עוד לא השלב הבא מבחינתי הוא לעשות ביטוח לאופנוע. ההצעות מחברות הביטוח אומנם לא רעות, אבל הסוכנים הקטנים גם כן נותנים יופי של הצעה. האם דווקא הסוכנים ילחמו בשבילי יותר?

אשמח לעצה

הכאבי גב צא פוסקים למה ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסאודוטומור צרברי
בחר
בחר