אז למה המחלה הזאת גורמת?

כאבי ראש! אצלי בין דרגה 3 ועד 7 אפילו. לפעמים מלווים בבחילות ותחושות מעיים בלתי נעימות... כאבי עורפיים- וכאבי כתפיים- היו תקופות שנתפס לי הצוואר- ולא הבנתי למה , לא השתחרר לפעמים אפילו לחודש.... רעשים באוזניים- יש כאלה צפצופים- יש כאלה דפיקות לב, ויש כמו רעשים של גלים , יש כאלה שהרעשים מתגברים בשכיבה, או נשמעים רק בשכיבה.. בקיצור תענוג ממש... סחרחורות- תחושה של חוסר יציבות, הסחרחרות לפעמים מגיעות אפילו מהסטת מבט, תחושה ממש לא נעימה!! טשטושי ראיה- בעיקר כשיש בצקות בעיניים, טשטושי הראייה מפחידים ומכניסים כל פעם להיסטריה... כאבי גב- אלו הכאבים הבלתי פורמליים- שאף רופא לא ישייך אותם באופן רישמי- אבל כל חולה כמעט מכיר אותם.. כאבי גב עליון וגם לפעמים גב תחתון שמשגעים את החולים...

כל מה שנרשם נכון

אני סובלת בדיוק מאותם תסמינים

שאלה

מישהו מוסמך יכול לתת פרטים על המחלה ועל הסימפטומים? ממודאג הגדלת חזה ביטוח רכב

פרטים

המחלה, נקראת דמוי גידול, מכיוון שתסמיניה דומים לגידול בראש , המחלה נגרמת עקב עודף של נוזל חוט השדרה שנובע או מיצור מוגבר שלו או מניקוז בלתי תקין. למעשה היידע לגורמים טרם ידוע באופן ברור. הסכנה היחידה במחלה זאת זה איבוד ראיה, אם כי במעקב הדוק- הסיכויים קלושים להגיע לכך. המחלה גורמת לתסמינים מגוונים: (לדעתי הרופאים בכלל לא מעודכנים בתסמיניה...): זה מדהים לשוטט בפורומים ולראות כמה חולים כותבים שיש להם תסמינים כאלה וכאלה והרופא לא יודע ממה זה נובע, כאשר בשטח- לכולם אותם תסמינים... כאבים עורפיים - לעיתים נתפס הצוואר ממש באופן קשה כאבי ראש סחרוחורות כאבי גב טשטושי ראיה תחושת עילפון רחשים או צפצופים באוזניים לפעמים המחלה חולפת מעצמה. בד"כ אומרים שתוך חצי שנה היא חולפת.. למעשה, אני נתקלתי לצערי בהמון חולים במשך שנים... לפעמים מוצאים סיבת רקע למחלה- ואז יש לטפל בסיבה- כמו מחלות אוטאיאמונית, הצרות של עורקים בראש.. תרגיש טוב! מה מצבך?

וואו נשמע מחלה עם סבל נוראי מה אומרים ברפואה המשלימה??

זה שייך למחלות אוטואימוניות ?

כן זאת מחלה אוטואימונית

There are many companies interested in our track consumer behavior. Recently it was revealed that Apple and Android track the GPS locations of users in some versions of the operating system. There are vehicles which are installed in gps car tracking to always be possible to know what their position, not only in the case of auto theft. There are special applications for fleet management system or lock tracking, useful for monitoring the location of all devices.

Someone said 'Big Brother'?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסאודוטומור צרברי
בחר
בחר