אור הקבלה - מודעות הגשמה העצמה אישית

אור הקבלה - מיסטיקה יהודית

 

כיצד באמצעות לימוד חכמת הקבלה ותורת הסוד, ניתן להגביר ולהעצים את המודעות העצמית, להתפתח, ולממש את ייעודנו ומטרתנו במסע החיים.

מרכז האור והמיסטיקה בישראל "אלטרנטיבה-לי"  מציע מספר דרכים ושיטות רוחניות להגביר את המודעות העצמית, להגשים מטרות וציפיות, להתמודד עם חסימות ואנרגיות מעכבות, להתרפא מכל בעיה גוף ונפש, להאמין בעצמנו ולדעת לקבל את עצמנו כמו שאנו באהבה. 

רוחניות ומיסטיקה יהודית לפי הקבלה, היא כלי של אור והארות דרכו ניתן לנתב את דרכנו בחיים, טיפים ומסרים חיוניים המסייע לנו להתרפא אנרגטית כמעט מכול בעיה בכוחות עצמנו בקלות יחסית, להבדיל מהרבה שיטות אחרות המוצעות כיום ברפואה האלטרנטיבית,

הגברת המודעות והגשמה עצמית איננה תלויה בזמן או בכישורים מיוחדים, היא תדר אנרגטי הקיים בתוכנו וניתן להתחבר אליו בכל זמן בחיינו. קריאה לשינוי התפתחות ומיצוי היכולות הטבעיות הקיימות בתוכנו, מהדהדת עמוק עמוק בכול אחד ואחד מאתנו בהתאם להבנתנו והשגתנו הייחודית. 

רובנו מבקשים להשתנות, רוצים להשתנות, לשנות את הווי חיינו, לנטוש חלקים מסוימים מכל המוכר והידוע לנו, להתחדש ולצעוד לעבר דרך שקטה ובטוחה, לפתוח שערים ופתחים להרחבת אופקים והגשמה עצמית.

השאלה הניצבת בפנינו היא האם באמת יש בכוחונו לממש את היכולות שלי? עד שלא נכיר בכוחות וביכולות שלנו האמיתיות לא נדע באמת מה היכולות שלנו, מהו ייעודנו ומהותנו האישית.

"הילינג קבליי" - מחשבה יוצרת מציאות, הגשמת חלומות ומהווים, כלי ריפוי מיסטי ורוחני אנרגטי פיסי ומנטלי להתפתחות והעצמה אישית, גלה את עצמך להתחבר לנשמה שלך, למהות האמתית והייחודית שבנפשך, צא מכול תבניות החשיבה הרגילות "המגוננות עלינו כביכול", שנה את דפוסי המחשבה וההתנהגות.

בכוח הרצון והמחשבה, הרצון קודם למחשבה, בלי הרצון לא הייתה לנו מחשבה כלל, כדי לרפא את עצמנו אנו צריכים להגביר את הרצון, חכמת הקבלה עוסקת בכול הדברים והנושאים שהם מעבר להשגה החוויות של חמשת החושים הרגילים, בדברים מופשטים ועמוקים, השייכים לחוש השישי העל טבעי, כדי להגשים את הרצון ולממש אותו עלינו להשתמש בכוח המחשבה דרך החוש השישי העל טבעי.

החושים הרגילים יכולים להטעות אותנו, ורק על ידי שימוש בחוש השישי ובחכמה אפשר להגיע לאמת הפנימית, ולחוות מציאות שונה ואמתית, לקבך תובנות והארות רוחניות שלא היו מוכרות לנו אשר יסייעו לנו לצאת מכול הדברים המקובעים ומגוננים עלינו כביכול. לעבוד על תיקון הגוף והנפש.

"הילניג קבלי"

סוג של פסיכותרפיה הוליסטית קבלית, מדיטציה קבלית, התנתקות מהגוף הפיסי וכניסה לממדים רוחניים פנימיים.

אם נשקיע מאמץ ונסתכל פנימה על הדרך בה אנו מתנהגים חושבים ופועלים, בבית בעבודה במשפחה ובחיי החברה, נראה שרוב המעשים שלנו והפעולות שלנו נובעים ברובם אמוציות רגשיות עמוקות אותם אנו גוררים מילדותנו אמוציות שהושרשו בתוכנו ובעצם מעצבים את דמותנו ואישיותנו.

בעזרת "הילינג קבלי" ניתן להתרפות אנרגטית מכול אותם אמוציות מושרשות, להרגיש ולחשוב אחרת, להסיר את הקליפות והמסכות להיות אני עצמי האמיתי, לקבל באהבה את מי שאני ומה שאני.

 

ייעוץ והכוונה רוחנית

מיסטיקנים מומלצים: מומחי קבלה, יועצים מורים ומדריכים רוחניים בשיטת חלון האור דרך הקבלה יסייעו לכם להתנער לא רק מכל אותם אמוציות רגשיות מעכבות וחוסמות, אלא בעיקר במתן כלים רוחניים מעשיים להגברת המודעות העצמית, למימוש הייעוד האישי, להגיע לתכלית ושלמות פנימית בקבלה שמחה ואהבה. אל המקום הבטוח הנוח הרצוי לכם, בצורה רגועה נקייה וטהורה מכל אאנרגיות שליליות מעכבות וחוסמות.

מרכז האור והמיסטיקה בישראל מאפשר לכם לבחור יועצים מיסטיקנים מתקשרים ומומחי מיסטיקה שונים באופן אישי, מתוך מאגר גדול של מומחים, לקבל ייעוץ ייעוץ והכוונה בטלפון ללא תיאום פגישה אישית באופן מידי 24/7, לסייע לכם להגדיר ציפיות מחדש בהתאם לייעוד וליכולות שלכם, להשתחרר מעכבות, לפתוח את המזל, לצאת למסע גדול של שינוי בחיים.


חכמת הקבלה מסייעת לנו לגעת באור האמיתי, אור הקבלה יפתח לנו חלונות חדשים של הארות רוחניות להגברת המודעות העצמית בדרך להגשמה עצמית. יסייע לנו בתובנה וחכמה להתמודד עם כל המכשולים הניצבים במציאות חיינו, בכוח הרצון והמחשבה אנו לוקחים שליטה על כל המהלכים שנעשה בחיינו, בקלות ובחכמה.

ייעוץ והכוונה רוחנית על ידי: מיסטיקנים מומלצים און ליין עומד במבחן התוצאה והתמיכה הרוחנית בדרך להגשמה עצמית. 

 

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545


 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הילינג יהודי