הכונה

הכונה

שלום,

שמי הילה משה, 20.09.1972

אני בעלת תואר ראשון,  ובתחילת חודש נובמבר אני צפויה להתחיל ללמוד במסלול הסבה אקדמאית להוראה מתקנת.                                                                                                                                          עד כה, החלטה להמשך לימודים אקדמאים במפרט בתחום ההוראה היה מוחלט, וכן בעל אופי גישמי אשר גרם להעלת המוטיבציה, הן בפן הרגשי והן בפן המקצועי ( על אף המידע בנוגע לקשיים השונים אשר נוכחים במערכת החינוך כיום - יש לי מספר חברות אשר נמצאות שנים במערכת החינוך...).

בשבועות האחרונים, אני חשה התערערות נפשית לגבי הבחירה, אני מניחה שזה נובע משאלות רבות הקשורות לתהליך של השינוי המקצועי אשר אני נמצאת בו כיום, לרבות, האם הבחירה שלי נכונה?   האם היא מתאימה לי?  במיוחד - האם זה נכון לעזוב את עבודתי הנוכחית ולעבור לתחום אחר? האם אצליח לממש את חלומי- הוראה?

(משנה מקצוע מתחום הלוגיאסטיקה אשר עסקתי בו מעל 20 שנה לתחום הוראה).                                                                                            

תודה מראש :)

 

הילה היקרה אשמח מאוד ליעץ לך במידה ותרצי זאת

תחום ההוראה הוא תחום לא פשוט אני יכול לומר לך שרבות מהמטופלות שלי מגיעות מתחום ההוראה והחינוך,

כול מעבר באשר הוא קל וחומר לאחר שנים כה רבות של נסיון מהווה גם אתגר ואנרגיה חדשה  מצד אחד אך גם פחד משינוי ,אך אם זה חלומך וזה דבר שאת אוהבת ויש לך את האפשרות לעשות זאת עשי זאת זה יעניק לך אנרגיה מחודשת שמחה ואושר.

בנוגע להתערערות הנפשית היא נובעת מהפחד משינוי ומהפחד מהאי וודאות אך העצה שלי היא שבכול פעם שאת חשה בזאת השתדלי לבצע תרגילי נשימה ולחזור לרגע בו החלטת שזה מה שאת רוצה לדמיין את הרגע הזה ואת תחושת האושר והאנרגיה של ההתחדשות וזה יסיר לאט לאט את הספקות שלך ואת הפחדים .

בהצלחה נשמה יקרה בכול אשר תבחרי

דוד דהן מאסטר השיטה מעבר לקשת


תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך


אתר http://leveranda.wixsite.com/davd


פייסבוק https://www.facebook.com/overtherenbow/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הילינג יהודי
בחר
בחר