מיסטיקנים

מיסטיקנים

מיסטיקנים

מיסטיקנים מומלצים ומגוון דרכים

מיסטיקה הנו תואר שלקוח מהשפה היוונית ומשמעותו היש הסתרה וסגירה. הסתרה שמשויכת אל מצב הפה, (כיון שבתחום זה נהוג ללחוש דברים סודיים), וגם אל המצב התודעתי בו סוגרים את חמשת החושים הפיזיים ונותנים דגש לחוש השישי. מיסטיקן הנו אדם שעוסק באחד מהתחומים אשר נוגעים ליכולות טלפתיות, הרחבת תדרים אנרגטיים, התמקדות בנפש והתנהלות במישור האל חושי. בין העיסוקים השונים של נישה זו ניתן למצוא התעסקות בחלומות, קלפי טארוט, תקשור, הסרת עין הרע, החזרת אהבה, אסטרולוגיה, עריכת הורוסקופ ועוד.
תפקיד
תפקיד המיסטיקן הנו לייעץ בנושאים חשובים בחיים כגון בריאות, אהבה, מימוש עצמי, קריירה, להדריך בצמתים שונים, לסייע, להוות כתף תומכת ולא שופטת, לקרוא מסרים נסתרים ולייעץ כיצד לפעול בהתאם להם, לקרוא באופן מושכל את התמונה הכללית של מהלכי חיי האדם וכדומה. מיסטיקנים אלו אנשים שמבורכים בכישרון לראיית הנסתר, מחוברים אל העולם הרוחני, או לחלופין אנשים אשר פיתחו את ההתמקצעות בתחום לאורך השנים וזאת בעזרת הניסיון, ההתעניינות והאמונה בכוחו של נתיב זה.
בחירה
כבר שנים שיש הרבה אנשים שעוסקים במלאכה כך שיש מיסטיקנים מומלצים יותר ויש פחות. הנקודה היא שעל אדם שרוצה לחזור למסלול הנכון של חייו להתייעץ עם מיסטיקן ועל כן עליו לבחור את המיסטיקן שלו. על מנת לעשות זאת ניתן להיכנס את אתרים שונים אשר מאגדים רשימות של  מיסטיקנים מומלצים, לקרוא קצת עליהם ולבדוק אל מי מהם הם מתחברים. כמו כן מומלץ גם לבדוק רזומה ותגובות של לקוחות אחרים והכי חשוב הוא לבחור מיסטיקן שפועל בדרך שמאמינים  בה, למשל שימוש במפת כוכבים או שימוש בקלפי טארוט.
אונליין
כיום ניתן למצוא מגוון מיסטיקנים מומלצים באינטרנט באתרים השונים ואף ניתן לעשות את הטיפול בפלטפורמה זו - אונליין. באופן שכזה ניתן לטפל מהר בבעיה וזאת מבלי להתלבט הרבה, מבלי לצאת מהבית, מבלי לשלם על דלק ולהיחשף פנים מול פנים. כמו כן אופציית שירות אונליין מאפשרת ערבוב של מספר שיטת כיוון שכך ניתן לפעול לדוגמה גם במישור הנומרולוגיה במקביל למישור הגרפולוגיה.

מיסטיקנים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הילינג יהודי