פחד

פחד

ערב טוב

רציתי להבין את הפחד החזק שקיים בי. כאשר אני בעבודה אני לא מצליחה להתרכז כי הפחד שולט בי ואני מפחדת ממנו אני יודעת שאין סיבה לפחד אבל בכל זאות הדפוק לב מתחיל לעבוד חזק ואני מרגישה פחד מוות.אני אתן דוגמא כאשר אני יושבת בשולחן לבד אני מתחילה לפחד אשמח לקבל הילנג כדי להבין שזה כלום .

תודה רבה

יש לציין שאני מאוד חברותית ומקבלת מאוד ברגע שאני יושבת לבד מתחיל לי הפחד

שלום לך!

שולח לך הילינג בכדי שתרגישי טוב.

ממליץ לך לפנות לטיפול מהימן, שיעזור לך להבין את הקושי או הקשיים שלך, וכיצד להתמודד איתם.

שנה מקסימה

דודי אדלר

ד"ר דודי אדלר Ph.D מנהל פורום הילינג יהודי בוואלה

עורך ומגיש תכנית הרדיו "העין הפנימית"-על מיסטיקה, רפואה טבעית וקבלה.

בעל קליניקה ובית ספר לטיפול ולהוראת: הילינג האחד וקריאת הילות, רפלקסולוגיית האחד, רייקי, מדיטציה כללית, קבלית וחסידית.

לפרטים:0506855470

מנהל הפורום
20+

אני מקבלת טיפול פסיכולגי אך בכל זאות מבקשת גם את עזרתך להצלחה בהתמודדות עם המחשבה שלי אני מרגישה לא רצויה בעבודה ומאוד עצובה קשה לי להתרכז המחשבה שחוזרת על עצמה שאני לא שווה אנשים מסתכלים עליי ומדברים (מרכלים עליי)אני מסותבבת בעבודה עם הרגשה רעה לא נעימה לא נוחה כלל.אני יודעת שזה הסרט שאני מסריטה לעצמי ובכל זאות אני לא מצליחה להבין ,איך אני יכולה לשנות את המחשבה הזאות .איך להצליח להרגיע את עצמי בזמן שהמחשבות האלו עולות?מבקשת עזרה

תודה רבה ,

אושרה

אני מקבלת טיפול פסיכולגי אך בכל זאות מבקשת גם את עזרתך להצלחה בהתמודדות עם המחשבה שלי אני מרגישה לא רצויה בעבודה ומאוד עצובה קשה לי להתרכז המחשבה שחוזרת על עצמה שאני לא שווה אנשים מסתכלים עליי ומדברים (מרכלים עליי)אני מסותבבת בעבודה עם הרגשה רעה לא נעימה לא נוחה כלל.אני יודעת שזה הסרט שאני מסריטה לעצמי ובכל זאות אני לא מצליחה להבין ,איך אני יכולה לשנות את המחשבה הזאות .איך להצליח להרגיע את עצמי בזמן שהמחשבות האלו עולות?מבקשת עזרה

תודה רבה ,

אושרה

שלום אושרה יקרה!

אם את מקבלת טיפול, אני מניח שאת בידיים טובות.

ממליץ לך על תרגיל שנחקר מבחינה מדעית ונמצא יעיל: עליך לחייך ברציפות, חצי שעה לכל הפחות. כמה שיותר, יותר טוב. יש לתרגל זאת פעם ביום. עדיף יותר. החיוך (גם אם לא שמחים), גורם למוח להפריש אנדורפינים שמשפרים את מצב הרוח ומחזקים את הביטחון העצמי.

ניתן לחייך בדרך לעבודה, אם את נוהגת ברכב שלך, או אפילו מייד כשאת מתעוררת, במשך כל ההתארגנות.

אשלח לך הילינג שיסייע גם, אי"ה, הלילה ובלילות הבאים.

המון הצלחה לך ותרגישי טוב!

דודי

בעל קליניקה ובית ספר לטיפול ולהוראת: הילינג האחד וקריאת הילות, רפלקסולוגיית האחד, רייקי, מדיטציה כללית, קבלית וחסידית.

מנהל הפורום
20+

תודה רבה ,אתה עוזר לי המון

בשמחה אושרת!

אל תדאגי. עשי הכל כדי להתקדם, והרפי, הכל יסתדר..

שבת שלום!

מנהל הפורום
20+

היי

מציינת תופעה מאוד חריגה, וכדאי לבדוק מה השורש של העניין... הילינג הוא כלי נפלא, וכדאי גם ללמוד איך לטפל בעצמך במודע ולקבל את הריפיו...

מה דעתך?

חג שמח , צחי

אני מקבלת טיפול \אבל אשמח לשמוע איך אני יכול לרפא את עצמי בנוסף .מה זה הקורס הזה וכמה זה לומדים ?

שלום אושרת.

את מי את שואלת?

חנוכה שמח! חג של ניסים לך!

דודי

מנהל הפורום
20+

ערב טוב :)

בהחלט אני מרגישה התקדמות וזה ממש כייף .

נתקלתי בבעיה ,אני יוצאת עם בחור כבר שבועים אני מתביישת לשבת לאכול לידו ,מתביישת לומר שאני רעבה מרגישה שאין לי זכות לאכול.

אנחנו נפגשים תמיד אחרי העבודה ונשארים עד מאוחר אנחנו הולכים לבית קפה הוא מזמין לו ,ואני מזמינה רק שתיה חמה,אני מאוד רעבה ומזמינה משהו בכלל שאני לא מעוניינת .

הייתי מעוניינת להבין מה זה למה אני לא מרגישה חופשיה להיות מי שאני?

תודה

אושרה

אושרה יקרה!

מה יקרה אם תזמיני משהו לאכול?

שאלותייך חשובות מאוד, ואין זה נכון שאשיב לך בלי הכרות עמוקה.

כתבת שאת בטיפול פסיכולוגי. כדאי להפנות שאלות אלה לפסיכולוג\ית שלך.

שאלת על קורס בהילינג יהודי. גם קורס כזה יכול להקנות כלים להבנה עצמית ולהתמודדות עם שאלות כגון אלה שהעלית.

ברצוני לתת לך מידע על קורס כזה שנפתח. כדי שלא אהיה פרסומי מידי אתן ערך מוסף של הנחה משמעותית לחברי הפורום שיגיעו לקורס. ראי כאן  קורס שנפתח, אי"ה, ב13 לינואר וכאן, הזמנה לקורס בפייסבוק

בהצלחה!

דודי

מנהל הפורום
20+

ערב טוב

היום היתה לי פגישה עם הפסיכולגית הבנתי שיש לי חרדה חברתית .היום היה לי יום נוראה כאב לי הראש נורא חזק ניראה לי שזה הגיע בעקבןת החויה שהיתה לי עם הפסיכולגית ולאחר מכן גם בעבודה הרגשתי מסוחררת .מחר אין לי חשק וכוח להיות בעבודה .אני לא רוצה לוותר לעצמי מיום ראשון היינו בחופש רק היום חזרנו לעבודה ואני מרגישה חרדה עזה .אני לא מצליחה להתמודד עם החרדה שמסתכלים עלי...קשה לי בעבודה לעבוד משפיע נורא אוףףףףףף מה אני יכולה לעשות מבקשת עזרה

תודה רבה

אושרה יקרה!

את נראית אדם מקסים, טוב לב ורגיש.

לכל אחד ישנם מצבים מורכבים עימם עליו להתמודד בחייו בכדי לגדול...

נסי להסתכל על ה"משחק" הזה קצת מבחוץ.

זה בסדר שקשה לך (להזכירך, לכל אדם קשיים משלו), העיקר שאת מתמודדת ומתקדמת...

שולח לך הילינג בכדי לעזור בעבודה הרוחנית פסיכולוגית ובכלל

חיבוק

דודי

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הילינג יהודי
בחר
בחר