שאלה - סירוב כניסה לארה"ב עקב רישום

היי,

בשנת 2014 בעודי מטייל בארה"ב(עם ויזה שהייתה ברשותי כמובן) נעצרתי וישבתי במעצר 69 ימים.
ראוי לציין כי נעצרתי יחד עם שני חברים שהתקוטטו עם זוג אמריקאים ועל אף שאינני עשיתי אף לא חצי דבר - נעצרתי ובהתחלה אף הואשמתי בעבירת פלוני(פשע) והתובעת לא רצתה להגיע לדיל עם העו"ד שלי.

לאחר שהתובעת הבינה כי לא היה לי יד בדבר, החליטה להביא לי דיל, מחקה לי את אישום הפלוני והואשמתי רק בעבירת מיסטמינר(עבירה קלה, שוות ערך לעבירת תנועה / ע"פ העבירה הייתי שותף ל"תכנון תקיפה" כי בארה"ב אם אתה יחד עם שני חברים שתוקפים ואתה לא מונע מהם לעשות זאת אתה מואשם ב"תכנון תקיפה").

לאחר 69 יום במעצר שוחררתי בלי שנתנו לי "חותמת שחורה", המשכתי לטייל, חזרתי לארץ ולאחר שנתיים הגעתי שוב לארה"ב עם זוגתי.
לפני שנה טסתי עם המשפחה לארה"ב לבקר את אחי ומשפחתו(אחי נשוי וחי שם) ובמהלך הקונקשיין באמסטרדם הגיע נציג של האמיגריישן וביטל לי את הויזה.

לאחר מכן ניסיתי 3 פעמים להוציא ויזה.
3 פעמים קיבלתי סירוב, כל פעם סיבת הסירוב הייתה - "לא הראית הוכחות לכך שאתה מתכנן לחזור לישראל".

אני עובד בערוץ 10 בתור תחקירן, בעל תעודת עיתונאי ואני רוצה לנסות שוב להוציא ויזה.
המליצו לי על עו"ד ליעם שוורץ ואני מוכן לשלם את המחיר היקר אם אכן יש לי סיכוי כלשהו לקבל את הויזה או שמא אין לי ועלי לוותר על הניסיון, לפחות בשנים הקרובות.

מישהו יכול לתת לי את חוות דעתו באשר למקרה הנ"ל?
מישהו מכיר את ליעם שוורץ ויודע אם יש לו את היכולת לעזור לי?
מישהו יודע אם העובדה שאני עובד בערוץ טלוויזיוני בכיר ומחזיק בתעודת עיתנואי(שכחתי לציין שאני גם סטודנט) זה משהו שיכול להעלות את סיכויי לקבל ויזה?

תודות!
סתיו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגירה לארה"ב