17.11.16 | 00:06
הגירה חוקית לארה"ב! באמצעות ויזת משקיע! כנסו לקרוא עוד!
חלמתם על לעבור לארצות הברית? לחיות ולעבוד בצורה חוקית? יש לזה דרך. קוראים לזה ויזת משקיע, וזה קל הרבה יותר ממה שאתם חושבים.
שמי דייוויד, ואני חיי ועובד בארצות הברית כבר מספר שנים. במהלך השנים הללו הספקתי להקים שתי רשתות שבעזרתן אתם יכולים לעבור - חוקית! לחיות ולעבוד בארצות הברית, כל ימי חייכם.
אם אתם מחזיקים בדרכון זר, כגון דרכון אירופאי, ועוד דרכונים של מספר רב של מדינות, אתם זכאים להגיש בקשה לויזת משקיע מסוג E2
הויזה הזו תאפשר לכם לחיות ולעבוד בארצות הברית, כל עוד העסק שלכם פעיל, וזאת בהשקעה כספית נמוכה. יש לי 100 אחוז הצלחה, וכל מי שהגשנו עבורו את הטפסים - קיבל ויזת משקיע. הסכום הנמוך ביותר שעבורו הגשנו היה 40 אלף דולר, או בעברית, 150 אלף שקלים בלבד!
אז מה עושים? ולמה אחרים לא עושים את זה? פשוט מאוד. כי הם לא מכירים אף אחד וזה ממש קשה לפתוח עסק מרחוק. אבל לא פה.
אתם יכולים לבוא לביקור קצר ולהתרשם. בלי התחייבות מצידכם. יש לנו עורכי דין שיגישו את הפרטים בשבילכם, ואם תרצו, אפילו ייגשו איתכם לפגישה בשגרירות (ועשינו את זה כבר).
אפשרויות ההשקעה הן:
1. רשת מסעדות בשם עמנואל'ס אשר בבעלותי. עלות הקמת סניף הינה כ-45 אלף דולר (לא כולל שיפוצים ולכן לוקחים מקום שהיה מסעדה) אבל כן כולל ציוד וכל ההכשרה הנדרשת. אם אתם עובדים שם בעצמכם עם העובדים, מדובר על רווח של כ-10 אלף דולר כל חודש. זאת אומרת - החזר השקעה תוך 4 חודשים בלבד!!!
המחיר כולל תכנית עסקית והכוונה לכל המסמכים הרלוונטיים, ועורך הדין יכול להגיש עבורכם ולמלא הכל, וזאת בעלות נמוכה.
עלות רשיון הינה רק 2,250 דולר. ואתם לא צריכים להשקיע את הכסף (למעט סכום קטן להכנת הניירת) עד שתגיעו לאמריקה, תתיישבו, ויש לכם שנה שלמה לפתוח את העסק!!!!
2. רשת של חנויות עיצוב גרפי, שלטים ועיצוב בתים. מדובר על השקעה של כ-55 אלף דולר, ורווח חודשי של כ-7 אלף דולר, אך פה העבודה קלה משמעותית. משרד. חליפה. ועובדים. רק תעשו מה שישראלי יודע - תשווקו את הסניף שלכם מקומית. את כל ההדרכה תקבלו מאיתנו!!! יותר פשוט מזה???
אם מישהו מעוניין, אתם מוזמנים לשלוח לי אימייל לקבלת פרטים
david@eqoppa.com
שמרו על עצמכם. שמרו על משפחתכם. צרו חיים חדשים במקום שיכול להחזיר לכם תודה על התמורה שלכם.
אמריקה - ישראל החדשה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגירה לארה"ב