הגירה לעובדי הייטק - רילוקיישן

היי ברק לוין ושאר יושבי הפורום,

אני וחברה שלי בני 28, אני Web developer והיא Software QA engineer, הייתי רוצה לדעת אם יש מסלול מקצועות מבוקשים בארה"ב והאם יש לנו סיכוי להתקבל?

שנינו ללא תואר ועדיין לא נשואים, אבל ידועים בציבור ומעוניינים להגר לארה"ב לתקופה בלתי מוגבלת.

כמו כן- אני שוקל לפתוח שם חברה לפיתוח אתרי אינטרנט שההשקעה בה יכולה להיות יותר מ$50,000 (הבנתי שהשקעה מעל הסכום הזה מעלה את הסיכוי לקבלת ויזה E2)

תודה על השאלה. אם אין לכם תואר ראשון זו בעיה אבל לעומת זאת אתם יכולים לפתוח חברה ולהוציא ויזה (E2) ולא, לא צריך $50000, כבר העברנו אנשים עם השקעות של $20000 די בקלות. צור איתי רשא פרטי ונוכל לדסקס.

ברק לוין

המקום.קום - Hamakom.com

המרכז הישראלי בארה"ב

מנהל הפורום
20+

הי ברק,
דרך מעולה ונוחה לעשות רילוקיישן לחו"ל היא באמצעות ספונסרשיפ.
אני מציע לעובדי הייטק שמחפשים לעשות רילוקיישן לחו"ל להתחיל בעבודת נטוורקינג מאוד מקיפה ונקודתית שיכולה לקחת חודשים. אתה יכול להתחיל ברשימה ארוכה של חברות שהכי היית מוכן לעבוד בהם. לאתר אנשים בלינקדאין שעובדים שם ולבדוק אם יש לכם אנשי קשר משותפים. (בשלב הזה לא פונים אליהם עדיין). במקביל אני ממליץ להכין מכתב פתיחה מנוסח הייטב אשר מדגיש את המטרות שלכם ברילוקיישן, נסיון, תשוקה למקצוע ולפעמים גם חשוב להזכיר את עניין השכר והנכונות שלך להתפשר בו.
כמובן שגם את קורות החיים רצוי לבנות בצורה נכונה, יש המון כלים וטיפים באינטרנט איך לעשות את זה. בשלב מתקדם יותר של הנטוורקינג אפשר להתחיל לפנות לאנשים או קולגות שעובדים בחברות בחול ולנסות להעביר דרכם קורות חיים עם מכתבי פתיחה. מציע לנסוע לביקורים בחו"ל ולתאם פגישות אם אפשר.
בנוסף ממליץ להכנס לקבוצות פייסבוק של עובדי הייטק ישרלים בחו"ל ,להתייעץ עם אנשים בקבוצות ולאסוף עוד מידע שיכול לעזור.
בהצלחה.

דרושים עובדי הייטק למאות משרות הייטק בכל רחבי הארץ, יש לנו מאות משרות פנויות בכל הארץ, באבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, QA, תוכנה, מהנדסי מכונות ועוד, אם אתם מחפשים עבודה באחד מהתחומים האלו תשלחו לנו קורות חיים למייל annie.ros32@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגירה לארה"ב
בחר
בחר