13.02.17 | 23:17
ברוכים הבאים! כללי הפורום (חובה)
ברוכים הבאים לפורום טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית. 
כאן תוכלו לשאול, לשתף מנסיונכם, לדון ולהביע את עצמכם בכל הקשור להתמודדות עם OCD. 

על מנת לשמור על אווירה טובה ויעילות הדיונים, אבקש לקרוא בעיון את כללי הדיון בפורום: 

1. פרטיות המשתמשים - סוגיות בריאות הנפש נושאות עימן רגישות רבה. אנא המנעו מאזכור שמות המשתתפים (במידה והנכם מכירים), או פרסום פרט רפואי כזה או אחר. 
2. אבחנה - ישנם אנשים המתלבטים בהגדרת מצבם וישאלו "האם יש לי אוסידי?". יש לזכור,  כי רק פסיכיאטר מומחה מוסמך לקבוע אבחנה פסיכיאטרית, וגם זאת במפגשי פנים אל פנים בלבד. אנא המנעו ממתן אבחנות שרירותית דרך הרשת. 
3. תרבות הדיון -  אנא שמרו על רמת דיון נאותה. ניקח בחשבון שלעתים דרך הרשת קשה להבין את כוונתו של אדם. בכל מקרה של אי-הבנה הבה נדון לכף זכות. 
4. איכות הדיון - כשמצטטים עמדה מקצועית, השתדלו להביא מקור לדבריכם (ספר, אתר מקצועי, הרצאה וכו').
דברי פרסום (כגון: סוגי טיפול, ייעוץ וכדומה) - באישור המנהל בלבד.
5. עדכוני שרשור - אנא המנעו מפתיחת שרשורים נוספים באותו נושא או ע"י אותו אדם. אם ישנו "דיון בהמשכים" שכולל עדכוני מצב וכיו"ב, יהיה קל ויעיל יותר להוסיף את העדכונים באותו שרשור. 

הפורום איננו סגור,  והנכם מוזמנים להפיץ את הלינק לפורום לכל מי שסוגיית ה-OCD רלוונטית עבורו. 

בהצלחה לכולנו! 

אברהם ביטקין, MA

עובד סוציאלי קליני בתחום בריאות הנפש ומוסמך בגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT). 
מומחה לטיפול ב-OCD, בטראומה וחרדה. ייעוץ, הדרכה וליווי משפחות.

טל׳ 052-7741770

http://www.bitkin.co.il

19.04.17 | 19:12

היי שלום  לכם קבוצה  נפלאה  רציתי לשתף  אותכם  באוסיידי  שלי שאני  כבר  מטופלת שנים  בפלוטין  משנת 2004  ועד  היום האוסיידי  שלי  מאד  קשה  והוא  מתבטא  בטקסים חוזרים ספירת מוצרים  כל  מיני פעולות שמטריפות את  הדעת ועד שאני  מבצעת את הפעולה רק  אז  רמת  החרדה  יורדת  לי הטקסים  שלי  מתבטאים  בעיקר בבדיקת דלתות נעילת דלת  בויילר  גז  ממש  עינויי כל יום  שאני יוצאת לעבודה  הראש  עובד  שעות נוספות ואני פשוט מסוגלת לחזור הביתה כי אולי השארתי  את  הדלת פתוחה  והאוסיידי שהכי  קשה  לי איתו  זה  בדיקה  של  הארנק  שלי זה  כספומט  כרטיס מגנטי  אני חייבת לחזור  על  הבדיקה  כשאני מושכת  כסף  חייבת לגעת  בכספומט ממש  חוזרת  על  הכל  ויש  לי  סימונים בזה ואני  חייבת  לבדוק  את המפתח  שהוא נמצא  בתיק בקיצור בנוסף  לאוסיידי  אובחנתי גם  במניה  דפרסייה  שינויים  קיצוניים  בתונדות  מצבי  הרוח  יש  לציין  שאני גם  בגיל  המעבר עובדת  אבל  רמה התיפקודית  שלי  ירדה המון כי  אני  עוסקת במכירות טלפוניות וכשאין  אנרגיות ואת עצובה אתה לא  מתפקדת אני מטופלת שנים בפלוטין ממשפחת ssrr  שמעלה את רמת  הסירטונין  במוח  אבל  עם  המניה שלי  כנראה שיש לי  יותר  דיכאון  מאשר  היי ובנוסף אני  לוקחת גם  אמוגין 100  מלגרם  אשמח לדעת האם  יש  מצב  שאני יכולה לקבל קצבת  נכות על  האוסיידי והמניה  דפרסיה  שהתווספה  לי  לאוססידי אשמח לקבל  תגובות  כאן  מהפורום בתודה סימונה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD)
בחר
בחר