חינם - דרך שתעזור לכם לומר מה שאתם שומרים בבטן

שלום חברי הפורום היקרים

שמי מתן פחימה אני מטפל ומנחה תהליכי שינוי,סובל מטיקים, מסייע לאנשים להיות מי שהם נועדו להיות, להתגבר על הפחד לממש את עצמם, ולגשר על הפער בין מי שהם בחוץ למי שהם בפנים,ולהתגבר על התסכול שנוצר מכך .

מאחורי ארבע שנות העמקה בטיפול והנחייה,והנחיית קבוצות וסדנאות, ומאות טיפולים והנחיות לעשרות אנשים שחייהם השתנו . 

לפני לא מעט שנים הייתי אדם שמאוד מתקשה להיות מי שהוא באמת.

מאז אני מקדיש את החיים שלי לעזור לאנשים, שבמצב דומה לעשות זאת , באמצעות עבודה עם תת המודע.

מוכרת לכם הרגשת החרטה, שמגיעה ממש כמה רגעים אחרי, אולי אפילו באותו הרגע, כשאתם שומרים לעצמכם דברים שאתם רוצים להגיד בבטן ?

אותה הרגשה בסיטואציות שבהן אתם לא מעיזים לבטא את מי שאתם באמת או להיחשף?

זה יכול להיות בשיחת טלפון קריטית הנוגעת ליחסים עם בן הזוג, פנים מול פנים בפגישת עבודה שיכולה לקדם אתכם, לשתף את המשפחה בארוחת הערב , אולי כשאתם נפגשים עם החברים,או רוצים להרים את היד ולומר את התשובה הנכונה בלימודים, וזה פשוט לא מצליח.  

ממש כאילו כוח מסוים, מונע מכם מלהגיד את מה שאתם באמת חושבים, את מה שמרגיש לכם שנכון לומר,או את דעתכם.

יוצא גם לכם לחוות סיטואציות שוב ושוב בדמיון לאחר שהסתיימו,ולחשוב מה יכלתם לומר או לעשות אחרת?

התהליך הזה נוצר בדיוק בשבילכם.

התהליך נוצר מתוך ההיכרות העמוקה שלנו עם המקום הזה, ונועד לעזור גם לכם כמו שעזר לנו לבטא את מי שאתם באמת בזמן אמת, בין אם זה לומר מה אתם מרגיש,להביע את דעתכם או לשתף.

להורדה בחינם לחצו כאן :

http://freecleaningmeditation.ravpage.co.il/beyourself

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD)