26.05.16 | 10:25
הצילו!

עברנו לדירה חדשה, עד כאן הכל טוב.

עם הדירה קיבלנו מחסן שלא בדקנו אותו לפני שנכנסנו לדירה.

המחסן מלא בחפצים ישנים, יש סיכוי שבעל הבית הקודם היה אגרן! אין למי לפנות, הוא לא מעוניין לעזור..

אני לא אישה של ריבים וויכוחים לכן אני מעדיפה להזמין בעל מקצוע שיעשה את העבודה במקומו.

למי פונים? הצילו!

01.06.16 | 11:54

שלום שלומית,

ראשית - כל הכבוד לך על כך שאת לא נקלעת לוויכוחים שכאלו. כעס לא מוביל לשום מקום. 

לגבי פינוי המחסן, חבל על העצבים יש בעלי מקצוע שיכולים לעשות את המלאכה במיוחד על הצד הטוב ביותר...

ישנם מגוון חברות שכאלו בשוק חלקם מבצעות זאת בתשלום וחלקם בחינם והשתכרותם הוא מהחפצים שהם מקבלים ממך...

יש מגוון חברות, אך אשמח להמליץ לך על חברה שביצעה בעבר אצלנו פינוי תכולת דירה, בצורה הטובה ביותר.

גל הפינויים שמם. אני ממליץ לך לבדוק עימם פרטים.

מקווה שעזרתי.

18.06.16 | 14:00

נהפוך הוא, יש לך הזדמנות אמתית לרווח כספי!!!. כככל שמדובר על פרטים וחפצים ישנים, יש אספנים שיהיו מוכנים לשלם כסף רב עבור תכולת מחסן. אני אספן של מגוון פריטים ישראלים ישנים ועתיקים: ספרים, יודאיקה, תקליטים, קופות, מסמכים, צעצועים ועוד, אני מציע לך ליצור עמי קשר ולמכור לי פריטי אספנות שמעניינים אותי. גם אם נדמה לך שבשבמחסן אין שום דבר שעשוי לעניין אספנים, סביר להניח שאת טועה. כהכי חשוב שלא תצאי פרייארית ותבדקי בעצמך אילו פריטים נחשבים ךפריטי אספנות, וכיצד ניתן להעריך את שוויים, כנסי לאתר שלי ובדקי כיצד להעריך את הפריטים שבמחסן באופן עצמאי. כנסו לקישור או חפשו בגוגל "פינוי דירה יוסף האוסף".

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD)
בחר
בחר