אני אשמח לקבל עזרה אני ממש מתחנן!

אז ככה אני רוצה לבצע זאת באנונימיות אז אני מצטער... אני מתגורר במרכז הארץ מאז היוולדי ועקרונית תוכלו לקרוא לחיי חיים טובים ואני מסכים יש לי מה שאני רוצה ספרים משחקי וידאו ועוד תחביבים... אבל בערך מאז שסבתי נפטרה זה קרה אני זוכר את היום ההוא ההורים חזרו היינו קצת לפני עבירת דירה, אבא בוכה אמא דיכאונית והכל השתנה... אמא החלה להטיל את משימות הבית יותר ויותר על אחיותי והחלה יותר ויותר להשתקע בטלוויזיה מיד כשחזרה מהעבודה הייתה הולכת לבית השימוש ולאחר מכן חוזרת לטלוויזיה. אבל זה לא זה, אני זוכר שעברנו דירה, תבינו קשה לי עם שינויים, הגיעה שבת והתיישבנו על השולחן דיברנו על סבתא... ואז צץ הנושא אמא דיברה על העובדה שסבתא ידעה מעט לפני שמתה שהיא הולכת למות אני לא יודע אם היא הרגישה את מצבה מדרדר(סבתא נפטרה עקב מחלת הסרטן) או מה אך היא ידעה שעוד 30 יום זה סופה... ביום שני שלאחר אותה שבת התיישבנו כולנו מול הטלוויזיה לראות סדרה שאנו אוהבים ופתאום הרגשתי את זה זיעה מטורפת דופק לב מואץ רצתי למרפסת הרגשתי שמשהו רע הולך לקרות שעוד שלושים זהו זה נגמר התחלתי לבכות אך לא סיפרתי להוריי בכדי לא להעציבם אבל באחד הימים זה התפרץ בכיתי ובכיתי ובכיתי אמי דיברה איתי והסבירה שאני צריך להרגע שאני צעיר והכל בסדר... בסך הכל מאז זה עבר חלק צצו שוב המחשבות על "30 הימים" ובסופו של דבר מאותו הזמן אני לא מפסיק להיות טרוד במחשבות לאחרונה החלטתי שאיני מאמין באלוקים יותר וממש בזמן האחרון צצה מחשבה נוראה שאני יודע מתי אמות... ניסיתי לבדוק אם אני יודע דברים אחרים כי לבדוק את אמיתות המחשבה לפעמים אני מצליח לגלות ולפעמים לא. החלטתי לפנות לטיפול פסיכולוגי טלפוני אבל הוא עזר רק לקצת זמן עד שאותה מחשבה נוראה איישה את תותחיה ותקפה אני לא עומד בזה ביקשתי מחברי (שגם הוא הוריד את כיפתו לאחרונה) אם גם הוא מסוגל לחשוב על מה יקרה בעתיד ואכן דבר זה קורה הוא אכן הצליח לחזות כמה דברים הדבר הרגיעה אותי מעט אבל בשורה התחתונה מדאיג לחשוב שאולי זה עונש מאלוקים? אני לא יודע מה אעשה כרגע... אני מקווה שתוכלו לעזור אני מצטער על אי הנוחות אבל זה הוא מצבי כרגע מוטרד שלא יכול להתעסק בלימודיו שישפיעו על עתיד חייו... בבקשה עזרו לי אני מתחנן!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD)