19.05.16 | 11:36
שלום רב! זקוקה לייעוץ דחוף בנושא גרושתו של בן הזוג שלי

שלום הלן היקרה, אני אשמח להתייעץ איתך בנושא שמפריע לי מאוד.
אני בת 42 נמצאת בקשר עם גבר שהתגרש לפני שנתיים בערך, אני גרושה כבר 14 שנים. לכל אחד מאיתנו יש שני ילדים, שלי גדולים (20 ו-16) שלו עדיין קטנים יחסית (9 ו-5)

הגרושה שלו מתקשרת ושולחת הודעות כ-15 פעמים ביום לבן הזוג שלי (הגרוש שלה) כשהילדים אצלנו זה אף מתגבר. היא חיה עם בן זוג בדירה משותפת. אני ובן זוגי עברנו לגרו ביחד לפני כחצי שנה והקשר ביניהם מפריע לי מאוד.

בעבר ביקשתי ממנו לצמצם את התקשורת והוא אכן עשה זאת אך תמיד דאג להזכיר לי שהקשר הינו על בסיס הילדים בלבד (אבל בעיניי זה עדיין מוגזם לשוחח 4-5 פעמים ביום ולהתכתב כ-עשר פעמים ביום ולעתים אף יותר)

לבת שלו יש סלולרי אך הגרושה תמיד מתקשרת אל בן זוגי.

חשוב לי לציין שהיא יזמה שיחות איתי בעבר ואף סיפרה לי שכאשר בן זוגי היה שבור לאחר פרידה מחברה קודמת, הוא הלך אל גרושתו הביתה וניסה לנשקה, היא טוענת שהוא עשה זאת מתוך חולשה ורגע של שברון. אני מניחה שיש ביניהם עדיין רגש או אולי שהוא אוהב אותה ומתחרט על עזיבתו את הבית. בכל שיחה בינינו הוא אומר שאינו אוהב אותה ואף שונא אותה, וזה מה שגורם לי להרגיש שיש לו עדיין רגש כלפיה.

העניין הזה מטריד אותי מאוד ואני חייבת להבין האם זה נורמלי לדבר כל כך הרבה פעמים ביום והאם ייתכן והוא אוהב אותה עדיין?

תודה רבה,

מיקי

22.01.17 | 22:44

מיקי שלום,

קשר זוגי עם גרוש בעל ילדים קטנים זו הרחבת המשפחה כולל גרושתו וילדיו.

יש מקום דווקא לשמוח שהוא בקשרים טובים כי זה מעיד על אופי נוח.

לגרושתו יש בן זוג ולו אותך,  מה זה אומר?

מה מפריע לך ומדוע? דורש ברור ולכן קשה לענות כאן בחוסר פרטים.

חזקי chezzki@walla.com

מאמן אישי וזוגי בשיטה רגשית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ בנושא זוגיות והורות בפרק ב'
בחר
בחר