נפרדתי מחברתי לאחר ארבע שנים של קשר

לא יכול יותר היא לא עוזבת אותי לנפשי והיא יודעת שהניתוק הינו עקב טעויות שכבר לא ניתן לסלוח קשה לי להעיף מעלי מנסה בעדינות כבר כמה חודשים אבל זה לא נפסק מה עושים עם מצפון בבקשה

אם אתה בטוח בהחלטתך- תעמוד בה והזמן יעשה את שלו

חותכים כמו בניתוח-חד וחלק

אם אתה אוהב אותה ואת עצמך,תהיה ברור! אל "תשחק"ברגשות שלה,אל תנצל חולשה שלה/שלך.אל תחשוב שאפשר לדלג על הקושי ולהפרד בשלבים.תחתוך!יהיה כאב חד פעמי...אבל בפרידה שלכם אתה לא יכול להיות זה שמנחם אותה... אם לא תעשה ככה המצפון יציק לך. ארבע שנים זה לא מעט. יקח הרבה זמן עד שחוטים שכרגע מחברים בניכם יתנתקו... וחלק ישארו לנצח.... אבל אין שום דבר שניתן לנו-שאין לנו יכולת להתמודד איתו...גם אם זה קשה. במיוחד אם זה קשה.

מפתיעה שנשים אומרות לי לחתוך ועכשיו אני כגבר הרבה יותר עדין ומתחשב אבל אם אתן אומרות מחר אני מנתק מגע תודה

לא יכול יותר היא לא עוזבת אותי לנפשי והיא יודעת שהניתוק הינו עקב טעויות שכבר לא ניתן לסלוח קשה לי להעיף מעלי מנסה בעדינות כבר כמה חודשים אבל זה לא נפסק מה עושים עם מצפון בבקשה

לא מניחה לי לנפשי

מניסיוני המר יודעת טוב מאוד שלפרק קשר של 4 שנים זה לא קל בכלל. לכן צריך להסביר לצד השני מבלי לפגוע שלא מעוניין לשוחח איתה, או שלא לענות לפלאפונים, לאט לאט היא תפסיק להתקשר .

זה מה שאני מנסה בעדינות כבר כמה חודשים

וזה לא הולך ואני שונא להיות רע אבל בסוף לא תהיה לי ברירה זה מעמיד אותי בתחושה לא טובה

יש לי הצעה בשבילך

תנסה לחשוב מה עשית לה שהיא לא יכולה להתנתק ממך. אולי יש משהו בקשר ביניכם שלא נותן לה מנוח. אולי יש לה שאלות שלא ענית עליהן. אולי היא מרגישה שהולכת אותה שולל. תנסה להתחיל לחשוב גם מנקודת המבט שלה ולא רק שלך ואולי תמצא פתרון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ בנושא זוגיות והורות בפרק ב'
בחר
בחר