שאלות על בורסה ושוק ההון

שאלות על בורסה ושוק ההון

שלום,

אני מעוניין להתחיל את דרכי בשוק ההון ואני מחפש את המקום הטוב ביותר לדעתכם ללימודי שוק ההון.

קראתי קצת בגוגל, והגעתי למסקנה שאני צריך משהו התחלתי, כלומר הכרת שוק ההון בשלב הזה, ואח"כ אולי אני אוכל להתקדם לדברים אחרים כמו למשל מסחר בחו"ל או אופציות מעו"ף.

אני עדין לא בטוח איפה אני רוצה ללמוד, אבל אין ספק שאם ישנה אפשרות ללמוד באונליין, זה יהיה עדיף ונח יותר.

מה דעתכם?

לא מבין את התשובה שלך. שם זה רק מסחר באופציות, אבל אני רוצה ללמוד איך לסחור באופציות מעו"ף למשל.

לכן, התשובה שלך לא רלוונטית. אם תוכל לעזור לי למצוא את הדרך עבור לימודי שוק ההון בצורה הטובה ביותר, זה יהיה עדיף.

מצוין אם אתה רוצה ללמוד על שוק ההון יש הרבה מידע על לימודי שוק ההון שאוכל לעזור לך וכמובן על מסחר בבורסה בפרט, אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי, זה ישתלם לך emo_01.png

שוק ההון זה שם כללי מה אתה רוצה? טווח קצר, מניות, אג"ח , מט"ח  כל אחד שונה.

אתה צריך לפני שאתה זז ללמוד להבין במה מדובר.

א. קרא ספר רציני לא כזה שמבטיח לך להתעשר ביומיים.

ב.תתיעץ לפני כל פעולה עם יועץ מנוסה.

ג.שום ניתוח טכני ושום שטויות מסוג זה.

בתי ספר שמבטיחים הצלחה בשבוע- או אחרי קורס של של עשר פגישות זה שטויות.

יש להכנס לעיניין הזה לאט - זה לא משחק.

כמו שכתב קודמי, שוק ההון כולל במסגרתו הרבה מאד מושגים ומונחים שונים. כדי להבין אותם, ובעיקר אם מעוניינים לעסוק בזה באופן מקצועי (וגם חובבני) חשוב להצטרף אל מסגרת לימודים מקצועית ונכונה, שתספק את כל הכלים הנדרשים לשם כך. מדובר בתחום מורכב מאד, שגם אם נראה מהצד פשוט, דורש מיומנות גבוהה והבנה מעמיקה.

_________

לימודי שוק ההון

שוק ההון הוא מורכב מאוד, אך בעידן המודרני בו אנו חיים הטכנולוגיה יכולה לעזור רבות בנושא. לכן היום ניתן למצוא תוכנת ניתוח גרפים אשר מסייעת בניתוח, בחירה וניהול העסקה.

היבט אחר לגבי שוק ההון: הרווחים ממוסים במס של 25%. יש שנים שמסתיימות בהפסד, וחשוב לדעת שההפסדים לא עוברים

אוטומטית משנה לשנה. לכן חשוב לבצע בדיקה של החזר מס לשכירים. ( עצמאים מחוייבים להגיש דו"ח למס הכנסה כל שנה).

במידה והיו לכם הפסדים בשנים מסוימות, ניתן לקזז הפסדים אלה ולקבל החזר מס. ניתן לבצע בדיקה עד 6 שנים אחורה, כלומר

כיום ניתן לבדוק את השנים 2011-2016. לעיתים מדובר באלפי שקלים שניתן לקבל חזרה כהחזר מס.

דוד בכר, רואה חשבון המתמחה בתחום של החזרי מס לשכירים .

תמיד גם כדאי להתחיל עם קורס ניתוח טכני אשר יעניק לך את המידע הבסיסי ושיטות העבודה שמהן תוכל להתחיל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בורסה ושוק ההון
בחר
בחר