האם לא כדאי לקנות יותר את מטבע האירו?

האם לא כדאי לקנות יותר את מטבע האירו?

אני שואלת בעקבות הפרסומים על נפילת האירו המתקרבת

תשובה

הי רונה ברור שהסיכון בקניית יורו גדול וכך גם לחץ המוכרים שממשיך להוריד את המחיר. יחד עם זאת אף אחד לא יכול לדעת מה יקרה וזו עשויה להיות קניה מצויינת אם הכיוון יתהפך. יש אימרה מאוד נכונה בקרב הסוחרים שאומרת שלא מנסים לתפוס סכין כשהיא נופלת וגם מהניסיון שלי אסור לפעול בניגוד לכיוון. אם היורו נחלש אז אני יכול להחליט למכור אותו או לשבת בחוץ אבל קנייה היא בעלת סיכויי הצלחה נמוכים וצריך להזהר. העתקתי עבורך את התחזיתהאחרונה שלי על היורו כפי שפורסמה במוצ"ש באתר של תטא היורו הגיע ליעד השני שהצבתי 1.2. ברמה זו יש קונים רבים אבל לחץ כל כך גדול של מוכרים עלול לגרום לכך שהתמיכה ב-1.2 תחזיק רק מספר ימים. נראה שהיעד של 1 דולר ל-1 יורו שהצבנו לשנת 2013 יושג כבר ב-2010. תיקון אפשרי מעלה, עשוי להביא את הדולר יורו ל-1.27 לכל היותר, לפני המשך ירידה. דולר ₪/דולר יורו – תחזית לטווח ארוך: כנגד השקל צפוי הדולר להגיע לשער 5 בשנת 2014-2013 והיורו צפוי להיחלש עד 1 יורו ל-1 דולר. מעוף – תחזית לטווח ארוך: מדד מעוף 2500 נקודות במהלך שנת 2013 נאסדק – תחזית לטווח ארוך: מדד נאסדק 4000 נקודות במהלך שנת 2013. בהצלחה רונה
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בורסה ושוק ההון
בחר
בחר