צ'אט וואלה בכל מקום !. גם בסלולארי!

הכניסו את הסימניה -- http://invokemobile.com/walla במכשיר הסלולארי שלכם והצטרפו לצ'אט הגדול במדינה ! או שהיכנסו לצ'אט והכניסו מספר טלפון לקבלת לינק חינם ! כדי שלא תפספסו שום דבר . הישארו מחוברים בכל מקום . בכל זמן !
מנהל הפורום
20+

אדמין יפה שהצ'אט בכל מקום, אבל יש לי פה מילה למנהלים של הצ'אט

חבל אדמין ןיורי.. חבל שהמנהלים של הצ'אט הם כאלה שאוהבים רק את השליטה שלהם וחוץ מזה הם לא עושים כלום הדוגמא הכי טובה היא הפורום הזה אדמין ...יש בצ'אט הזה כל כך הרבה מנהלים למה רק 2 מנהלים רושמים פה? איפה כל הקהילה... איפה חדר שלושים לדוגמא? איפה חדר ערבים? שלא נדבר על חדר סקס וכו'... אז אולי לפני שאתה נותן להם ניהול, תבדוק גם אותם מעבר לזה שהם לוחצים על האיקס כדי להעיף...

שירן....

לא הבנתי מה הקשר בין כתיבה בפורום לניהול.... לא כל מה שנכתב בפורום, תמיד מעניין האמת, שאף פעם לא אהבתי הכללות, ואני עדיין לא אוהבת... אם יש לך, שירן..משהו ספציפי נגד מנהל/ת מסויים/ת, אז זה מקובל ואפילו אפשר להבין...אבל לבוא ולומר שכל המנהלים אוהבים שליטה וכל מה שהם יודעים זה רק ללחוץ על האיקס, זה מגוחך, טיפשי ומאוד ילדותי... אז הנה...הגבתי, כי הרגשתי צורך להגיב, תוסיפי לרשימה שלך עוד אופית שכתבה בפורום....<פתרתי לך בעיה אחת> שיהיה לך המשך יום טוב וסופ"ש נעים

תרזה את בין היחידים שכן רושמת ושכן מתנהלת אחרת...אז

לא עליך כוונתי, מצטערת אם חשבת אחרת. וכן אני חושבת שמנהלי הצ'אט כיום לא מתנהלם טוב וזה בלשון המעטה

תומך בתרזה

לדעתי אין קשר בין הכתיבה בפורום גם..מנהל אינו חייב לכתוב כאן..רצוי אך לא חייב..בנוסף..תלונות על מנהלים או על דרך התנהלותם לא צריכה להרשם פה..בשביל יש את האדמיין או את הפרטי של כל אחד מהמנהלים וניתן תמיד לפנות אליהם..

הצ'אט הזה סתם מעפן אין בו כלום חוץ מהחדשות למעלה בדף ההתחלה בייייייייייייי

הצ'אט הזה סתם מעפן אין בו כלום חוץ מהחדשות למעלה בדף ההתחלה בייייייייייייי

הכניסו את הסימניה -- http://invokemobile.com/walla במכשיר הסלולארי שלכם והצטרפו לצ'אט הגדול במדינה ! או שהיכנסו לצ'אט והכניסו מספר טלפון לקבלת לינק חינם ! כדי שלא תפספסו שום דבר . הישארו מחוברים בכל מקום . בכל זמן !

היי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הצ'אט של וואלה!
בחר
בחר