הרפייה - כן או לא? לגיטימי או סתם מסווה לשירותי מין?

אנחנו נתקלים חדשות לבקרים בדרישות/בקשות של לקוחות לביצוע "הרפייה" (פורקן מיני ידני) לקראת סיום המסג'.

מנסיון אישי, ידוע כי באירופה הנושא ככל הנראה מקובל למדי. לא פעם ולא פעמיים הוצע לי הנושא לקראת סיום הטיפול שהתבצע אגב, במלונות מפוארים למדי בבירות אירופאיות שונות.

מניח שגם אתם נתקלתם בבקשות בנושא.

אשמח לשמוע מכם , בלי צביעות והתחסדות, איך אתם מתמודדים עם הנושא.

יש לכך השלכה ישירה ומשמעותית על מספר הלקוחות המגיעים לטיפול.

בתודה מראש.

מסווה לשירותי מין.

אין ליגיטימיות להפוך טיפול למיני אלא אם הכוונה היא לטיפול מיני.

ברגע שמטפל/ת לקחו על עצמם דרך שכזו אופי עבודתם וקהל הלקוחות שלהם ישתנה.

זה עניין של בחירה ותו לו.

סהר 

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מומחה לטיפוח יציבה ובייצור מדרסים 

מפתח המדרסים האקטיביים - אקטיב8

Artouch.zur@gmail.com 054-6391166 www.artouch.co.il

מנהל הפורום
20+

אני מצטרף לסהר צור בדעה של אין לגיטמיות למטפל רפואי להפוך טיפול למיני נקודה.

Ofer Negev- המרכז לרפואה משלימה וטיפול בכאב

אורנים 1 קומה ב' מרכז מסחרי רמת אילן

גבעת שמואל

טלפון - 077-5251169

www.mdicalspa.co.il

כמטפלת (בתחומים שונים) תמיד חשבתי שהנושא הוא חד משמעי וטאבו מוחלט. אבל בשנה האחרונה אני מתחילה לחושב אחרת. 

אני פוגשת אנשים רבים שבגלל כל מיני סיבות, אינם מסופקים מינית ובעיקר חסרה להם מגע. הדבר הזה יוצר סטגנציות רבות בגוף ובנפש שלא לדבר על מחלות. ככל שאני מנוסה יותר, אני מבינה שהקשר ההדוק בין הגוף והנפש הוא גם יכול לבוא לידי חיבור בטיפול דרך הרפייה. הטיפול דרך הרפייה הוא טאבו מוחלט ובצדק, אלא אם הנושא מדובר ופתוח, עם קביעת גבולות ברורים עם שיחה מקדימה הנעשית באופן מכבד לחלוטין. כאישה, לא הייתי רוצה ששום טיפול בי יגלוש לכיוון של הרפייה בלי שהנושא מדובר מראש וברור. (וקרה לי כמטופלת וזה נורא ואיום).

פגשתי בקשות כאלה ממטופלים, אבל גם כך אני לא מטפלת בגברים שלא מגיעים אליי בלי המלצה של מטופל/ת או חבר/ה. דווקא לאחרונה, אני חושבת יותר ויותר לפתוח את האפשרות הזאת עבור נשים, אצלי בקליניקה. מגע הוליסטי אמיתי ומכבד, אוהב, הכולל הרפייה - יכול להביא לשינוי ממשי במצב הגופני/רגשי/נפשי אצל חלק מהנשים. 

מעניין אותי האם אתם, כמטפלים גברים,  מקבלים בקשות להרפייה בעיקר מצד גברים? או גם נשים? 

שלום דנה

אין ספק שישנם הקשרים רבים - כל אחד קושר את ההקשרים לעצמו. 

טיפול מגע אינו טיפול מיני. ישנם טיפולים מיניים באמצעות מגע. ישנם מטפלים ומטפלות שזהו המקצוע שלהם - סרוגייט.

נתקלתי בעבר בבקשות שונות מגברים ומנשים. תמיד הובכתי ונדחקתי לפינה בתחושה לא נעימה ומטרידה מאוד. בשנים האחרונות זה לא קורה ככל הנראה בגלל שהאופן שבו אני מבצע את הטיפול וגבולות הטיפול הברורוים אינם מתירים ולו ספק קטן לגבי אופי ומטרת הטיפול.

שנה טובה, בריאות ואושר. חג שמח 

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מומחה לטיפוח יציבה ובייצור מדרסים 

מפתח המדרסים האקטיביים - אקטיב8

Artouch.zur@gmail.com 054-6391166 www.artouch.co.il

מנהל הפורום
20+

לפי דעתי זה לגיטימי לחלוטין גבר בא משתחרר מה טוב בזה שהוא מרגיש בעננים 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים