שאלה דחופה בקשר לעיסוי! :-)

שלום לכולם,

יש לי שאלה דחופה בקשר לעיסוי - מהצד של הלקוחה/פציינטית.

אם בכלל ניתן להשיב עליה באופן כללי, כי אני מנחשת שזה גם מאוד אינדיבידואלי.

איך מעסים/מעסות מתייחסים לפצעי בגרות באזור המעוסה (גב, למשל) – זה נחשב לטבעי ולחלק מהעבודה, או שזה לא משהו שנחשב חלק מעבודה והמעסה יכול/ה להירתע מזה? אני כמובן שואלת על עיסוי כמו עיסוי שוודי, כשיש נגיעה ישירה בעור. זו שאלה דחופה מאחר ויש לי שובר לעיסוי שעומד להסתיים ממש בקרוב, והייתי מאוד רוצה עיסוי שוודי – שאף פעם לא עשיתי, אבל יש לי לצערי נטייה לאקנה בגב (לא חמור אמנם, וכרגע בכלל יש קצת, וספורדי).

אני פשוט מאוד מודעת ליחס ולאסתטיות, ודיי בטוחה שלא אוכל להתמסר ולהירגע בטיפול אם אחשוש שהמעסה יכול/ה להירתע מהעור שלי.. לכן מקסימום אבחר בעדיפות השנייה שלי, טווינא (זה נעשה עם בגדים, לא?).

תודה רבה לכל תשובה ועזרה!

שלום לכולם,

יש לי שאלה דחופה בקשר לעיסוי - מהצד של הלקוחה/פציינטית.

אם בכלל ניתן להשיב עליה באופן כללי, כי אני מנחשת שזה גם מאוד אינדיבידואלי.

איך מעסים/מעסות מתייחסים לפצעי בגרות באזור המעוסה (גב, למשל) – זה נחשב לטבעי ולחלק מהעבודה, או שזה לא משהו שנחשב חלק מעבודה והמעסה יכול/ה להירתע מזה? אני כמובן שואלת על עיסוי כמו עיסוי שוודי, כשיש נגיעה ישירה בעור. זו שאלה דחופה מאחר ויש לי שובר לעיסוי שעומד להסתיים ממש בקרוב, והייתי מאוד רוצה עיסוי שוודי – שאף פעם לא עשיתי, אבל יש לי לצערי נטייה לאקנה בגב (לא חמור אמנם, וכרגע בכלל יש קצת, וספורדי).

אני פשוט מאוד מודעת ליחס ולאסתטיות, ודיי בטוחה שלא אוכל להתמסר ולהירגע בטיפול אם אחשוש שהמעסה יכול/ה להירתע מהעור שלי.. לכן מקסימום אבחר בעדיפות השנייה שלי, טווינא (זה נעשה עם בגדים, לא?).

תודה רבה לכל תשובה ועזרה!

בברכה

גיא תירם - מטפל רב תחומי במגע

נייד: 0528811919

אתר: www.guytiram.co.il

שלום לך.

מטפלים בתחום העיסוי בד"כ מסתכלים על גוף המטופל בצורה מקצועית. פצעים בגב זה לא דבר שאמור להפריע למהלך הטיפול. את יכולה ללכת לעיסוי רגועה, את לא היחידה עם פצעים בגב ואין כל רתיעה למטפל מקצועי בעניין. לגבי טווינא זהו טיפול ללא שמן, הטיפול מתבצע על הבגדים ואם את עדיין לא שלווה ללכת לטיפול תבקשי טווינא והמטופל לא ירגיש שיש לך פצעים בגב.

גיא תירם

בברכה

גיא תירם - מטפל רב תחומי במגע

נייד: 0528811919

אתר: www.guytiram.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיסוי רפואי
בחר
בחר