שלום רב...

שלום רב...

הייתי מעוניין לדעת לשם מה קיים הפורום הזה. כעיקרון נכנסתי לוואלה פורומים. וראיתי פורום עיסוי רפואי ונכנסתי. למה? לפני כשלושה שבועות נפלתי בצורה רצינית על הגב, שעיקר הפגיעה חל על מרכז עמוד השדרה, ת'אמת שבאותם רגעים ראשונים של הנפילה הרגשתי כאבים עזים, ואפילו הייתי על סף קצר בנשימה. מרוב הבהלה ישר התרוממתי למצב עמידה ולאט לאט הכאב חלף כעבור יומיים של עבודה, כמעט ולא הרגשתי את המכה, אבל ביום השלישי קרה משהו מוזר. חזרתי מעבודה, הכל היה רגיל מקלחת ארוחה קלה פיפי ולישון. למחרת בבוקר התעוררתי, וברגע שקמתי מהמיטה, הרגשתי כאבים צורמים במרכז הגב. כאבים מסוג שלא חוויתי מעולם. יש לציין שנתפס לי הגב כמה פעמים בחיי, והכאבים של המכה, לא זהים לאותם כאבים שגבי נתפס. מאז אותו הבוקר אני סובל כל בוקר מזה שלושה שבועות מכאבים(בעיקר בתנועות חדות) שנעלמים אט אט במשך היום. רציתי לדעת מה עליי לעשות, האם ללכת לבדיקה? כי בתכלס אני מאוד חושש שזזה לי איזה חוליה או משהו בסגנון. וגם במידה וזזה, יש פתרון שיכול לעזור לי להתגבר על הבעיה? בתודה מראש אייל..

שלום רב-תגובה

שלום אייל ראשית ישנה בירוקרטיה ברורה במקרים אלו וכמובן צריך לפנות לבירור רפואי ראשוני אצל אורטופד. להערכתי תופנה לצילום רנטגן פשוט ומשם המשך החלטות.. באם תמצא ללא נזק שלדי, טיפול בעיסוי רפואי יוכל להחזיר אותך במהרה לתפקוד נורמאלי. רפואה שלמה סהר צור- מטפל בדיקור ועיסוי רפואי

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מומחה לטיפוח יציבה ובייצור מדרסים 

מפתח המדרסים האקטיביים - אקטיב8

Artouch.zur@gmail.com 054-6391166 www.artouch.co.il

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיסוי רפואי