איך בוחרים מעסה?

אני שוקל לעבור עיסוי עקב צוואר ושכמות תפוסים ורציתי לשאול מהם הקריטריונים שלפיהם אני אוכל לדעת אם המעסה טוב או לא. היכן למד? כמה נסיון יש לו? לפי המחיר שהוא גובה? אף פעם לא התנסיתי בזה כך שאין לי מושג. יש אולי איזה אתר שמכיל רשימת מעסים מומלצים? אני קצת חושש שמעסה לא מיומן יעשה לי חלילה נזק בלתי הפיך.

בחירת מעסה

שלום אופיר בחירת מטפל נעשית לרוב עפ"י המלצות של אנשים שהתנסו, כלומר מפה לאוזן. עם זאת ישנם מרכזי טיפולים אשר שמם הולך לפניהם ומאופיינים בכוח אדם איכותי, כלומר -מטפלים מיומנים. עצתי לך היא, לבקש המלצות מהסביבה הקרובה לך. ישנם גם אתרי אינטרנט אמינים שמספקים מידע על מטפלים מוסמכים ומיומנים. חפש בגוגל. בהצלחה סהר צור- מטפל בדיקור ועיסוי בשיטת טריגר פוינט

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מומחה לטיפוח יציבה ובייצור מדרסים 

מפתח המדרסים האקטיביים - אקטיב8

Artouch.zur@gmail.com 054-6391166 www.artouch.co.il

מנהל הפורום
20+

עוד שאלה קטנה לגבי בחירת מעסה

חשוב שהוא יהיה חבר באיגוד מקצועות העיסוי או שתהיה לו תעודת RCP? או שזה לא משהו קריטי?

ממש לא הכרחי

המדד העקרי מבחינתך, צריך להיות המלצות של אנשים שטופלו אצל המטפל/ת אם המטפל מוסמך ובעל תעודות רבות וגם אם הוא רשום באגודת עיסוי (שכרגע היא פרווה לגמרי) אין זה מהווה ערובה למקצועיות של המטפל. אגב, אני לאחרונה נרשמתי לאגודה. בעוד שנה אוכל לספר לך עד כמה אם בכלל היא רלוונטית.

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מומחה לטיפוח יציבה ובייצור מדרסים 

מפתח המדרסים האקטיביים - אקטיב8

Artouch.zur@gmail.com 054-6391166 www.artouch.co.il

מנהל הפורום
20+

המון תודה על המידע! עזרת לי!!

בחירת מעסה

שלום אופיר בחירת מטפל נעשית לרוב עפ"י המלצות של אנשים שהתנסו, כלומר מפה לאוזן. עם זאת ישנם מרכזי טיפולים אשר שמם הולך לפניהם ומאופיינים בכוח אדם איכותי, כלומר -מטפלים מיומנים. עצתי לך היא, לבקש המלצות מהסביבה הקרובה לך. ישנם גם אתרי אינטרנט אמינים שמספקים מידע על מטפלים מוסמכים ומיומנים. חפש בגוגל. בהצלחה סהר צור- מטפל בדיקור ועיסוי בשיטת טריגר פוינט

בחירתמעסה

רצויי ליבדוק לפניי העיסויי איזה סוג עיסויי מתאים לנו ולאיזו מטרה והאם המטפל מכיר את בשיטה המבוקשת .למשל אם אנחנו צריכים עיסויי לרגיעה או עיסויי טיפולי מסויים עלינו לידע את המטפל הרבה פעמים אנשים מזמינים עיסויי שאינו מתאים להם וחבל על זמנם ועל כספם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיסוי רפואי
בחר
בחר