לאמא שלי

לאמא שלי

אמוש היקרה שלי האישה שחשובה לי יותר מכל דבר אחר בחיים 
אמא מאז שהתחלתי להבין מה הם החיים אני שואלת את עצמי איך לגרום לך להיות מאושרת ?! ואיך זה שאף פעם לא היית  
ולמה זה הגיע לך לסבול כל החיים כאילו שהיית מקוללת 
כי הרי אין קלל גדולה יותר בעיני מאדם שלא זכה לדעת מהיא אהבה מה זה כשמישהו מעריץ ואוהב ודואג ורוצה כל הזמן בטובתך ואיך לעזזל לאישה עם לב ענק כמו שלך אין אף אחד כזה בעולם
אני מרגישה בכל יום בחיים שלי שאני מבזבזת אותו במקום לדאוג ולגרום לך להיות מאושרת 
כל כך מגיע לך 
כל פעם שאת מספרת לי שלא הרגשת בילדות מה היא אהבה של הורים חברים או משפחה בכללי הלב שלי נקרע כפלים כשאני נזכרת שגם אחרי זה אבא שלי לא דאג לך כמו שהגיע לך 
אני כל כך רוצה שתרגישי מה היא אהבה הדדית בלי בגידות בלי אשפלות בלי אינטרסים  אני כל כך רוצה להחזיר לך תאמונה באנשים כי אני באמת מאמינה שקיימים עוד אנשים טובים כמוך 
היום בכית כי פטרו אותך מהעבודה בנקיון וכי מישהו גנב לך תמכתב של בטוח לאומי והחיזר אותו פתוח כשכבר היה מאוחר מידי והם לא הפקידו לך כסף בגלל זה 
ונסתי לעודד אותך ולהסביר לך שאת עטופה במחשבות שלילות ובשנאה וכעס כלפי כל העולם וזה מה שגורם לכל זה 
אבל בפנים ידעתי שיש לך סיבה מוצדקת מי שרואה אותך מהצד יחשוב שאת כשוחה   ולפעמים אולי אפילו יראו בך בן אדם זועם וקשה אבל הכל זה מעטפת של כעס ושנאה מבן אדם שראה רק אנשים רעים בחיים שלו מבן אדם שלא זכה שיאהובו אותו כמו שהגיע לו 
והלוואי שיכלתי להציל אותך מהקלל הזאת ושה׳ היה פותח לך כבר תמזל ונותן לך כבר אושר אמיתי על כל השישים שנה הקשות שעברת ... 
היום ראיתי מישהו שאישתו נפטרה והוא בכה וכאב לי אבל מייד חייכתי ואמרתי לפחות הוא זכה לאהבה והערכה .. לפחות היא זכתה לאהבה והערכה היא מתה אבל לפחות עם חיוך 
הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח