לך חברה שאת לא יודעת כמה הפכת להיות יקרה

התקבלתי לתיכון חדש והגעתי עם הרבה פחדים את עמדת בכיתה מחויכת ומלאת אהבה לכולם ופשוט באת ונתת לי נשיקה ומיד חיממת לי את הלב.emo_14.png את היית הבחורה הכי יפה הכי חכמה והכי מיוחדת שאני מכירה. אני לא היחידה שחשבה כך , כולם חשבו אותו דבר ופשוט לא עצרנו מלהגיד לך בכל רגע כמה את מיוחדת .emo_50.png באחד השיעורים אמרתי לך בחצי חלום חצי אשליה כמה הייתי רוצה שנהייה יחד גם בעתיד , פשוט נשואות לאחים ויחד ממשיכות את החיים בעתיד אבל ידעתי שלא הגיוני הדבר כי בטח את תהיי רופאה או משהו מיוחד ואין מצב שיתגשם אותו חלום. לאחר הלימודים הקשר התרופף ואת שירתת באילת ואני בתל אביב וכל אותן שנים חשבתי עלייך . יום אחד התקשרת ואמרת לי שאת שולחת לי המנה לחתונה שלך. כל כך התרגשתי שלא ידעתי איך להעביר את הימים הנותרים עד לחתונה. תפרתי בגד מהמםם ומאוד התרגשתי וביום שלישי בשעה 20:00 הגעתי לראות את הכלה הכי יפה בעולם .... ומולי עמד בחור מהממם ונישמתי נעצרה כל החתונה הייתי מהופנטט מלהביט ולבחון את אותו בחור. פחות רקדתי פחות התרגשתי רק חיפשתי לא לאבד אותו. החתונה נגמרה והתקשרת אליי....ופשוט אמרת לי שיש בחור שלא הוריד את העיינים ממני ורוצה להכיר אותי . צחוק הגורל מי הבחור??? כן כן אח של החתן , אח של בעלך , הבחור המהמם. אמאאאאאאאאאאאאאא לא לא אמיתי. אמיתי מאוד. נפגשנו , ושוב התרגשתי , גימגמתי, התלבשתי הכי יפה , רעדתי כל הערב ועוד הרבה ערבים אחרי. עברו 25 שנה ואנחנו נשואים באושר ואת חברתי היקרה הפכת להיות החלום שהתגשם. אנחנו נשואות לאחים , אנחנו חברות טובות ואנחנו מאושרות. אני לא יודעת כמה את מבינה אבל בטוחה שיש למעלה משהו טוב , מלא אהבה ורחמים . אוהבת אותך אבא שבשמים ששלחת לי חברה , בעל וחיים מדהימים.emo_43.png

הנושא נעול

wow פשוט WOW אחד גדול !! סיפור מרגש עם התנסחות כל כך יפה ומרגשת !! למה לא שלחת לחברה את המכתב ??

אין לך ממה להתבייש בכלל ! זו גאווה גדולה, מכתב שכזה באמת מגיע לה לקרא ולהינות ממנו! החברות שלכם כל כך חשובה לך ועושה רושם שגם לה, מכתב כזה יעצים את החברות והרגשות ההדדיים בינכם, אזרי אומץ ושלחי לה !!!

פשששששש שאפו שאפו שאפו emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח
בחר
בחר