סיפורו של אלמוני

אני לא עובד כברמן, אני ברמן!

אנחנו הברמנים אוהבים את העבודה שלנו, למרות העובדה שרובנו אנשים חסרי חיים.

ככל שהדבר עשוי להיראות יפה למביט מן הצד, הרי שלכל אותם בחורים ובחורות המגיעים אין אפילו דבר המתקרב ליחסים אנושיים, אישיים ואינטימיים. וכמה מתחשק לנו לפעמים, כשאנחנו חוזרים הביתה, לפגוש שם את האדם האוהב אותנו יותר מכולם, ולא סתם מישהו שנוגע במקצוע שלנו. אנחנו נותנים את הנשמה שלנו למשקאות, אותם אנו מכינים, ואנו נותנים אותה ללקוחות. הכסף שאנחנו מרוויחים לא יסתום לעולם את החור הנפער בליבנו ומוסתר ע"י הפעילות הקבועה וההשלמה המוחלטת שלנו. כולם רואים אותנו כפי שאנחנו אמורים להיראות, כלומר תמיד מחויכים, בריאים ומאושרים.

אבל אנחנו תמיד נשארים חזקים,.....המשך כאן

בלוג תרבות הבילוי של פליקס פיכמן

לעוד הרבה פוסטים מעניינים ודברים שלא הכרתם כנסו lamariposa.co.il

ברמן לאירועים, סדנאות אלכוהול

הנושא נעול

אני לא עובד כברמן, אני ברמן!

אנחנו הברמנים אוהבים את העבודה שלנו, למרות העובדה שרובנו אנשים חסרי חיים.

ככל שהדבר עשוי להיראות יפה למביט מן הצד, הרי שלכל אותם בחורים ובחורות המגיעים אין אפילו דבר המתקרב ליחסים אנושיים, אישיים ואינטימיים. וכמה מתחשק לנו לפעמים, כשאנחנו חוזרים הביתה, לפגוש שם את האדם האוהב אותנו יותר מכולם, ולא סתם מישהו שנוגע במקצוע שלנו. אנחנו נותנים את הנשמה שלנו למשקאות, אותם אנו מכינים, ואנו נותנים אותה ללקוחות. הכסף שאנחנו מרוויחים לא יסתום לעולם את החור הנפער בליבנו ומוסתר ע"י הפעילות הקבועה וההשלמה המוחלטת שלנו. כולם רואים אותנו כפי שאנחנו אמורים להיראות, כלומר תמיד מחויכים, בריאים ומאושרים.

אבל אנחנו תמיד נשארים חזקים,.....המשך כאן

emo_45.png את המודעות וחומר למחשבה כבר השגת וואוו

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח
בחר
בחר