איך ניצלתי משוד בזכות חניוני בהצלחה

לא מזמן החלטתי לתת לעצמי מתנה – מכונית BMW סדרה 1 החדשה שרק יצאה לשוק. מכונית גדולה ורחבה עם תא מטען של 360 ליטר, 1.6 ליטר טורבו, 136 כ"ס ב- 4,400 סל"ד, מערכת בקרת אקלים, הגה ספורט איכותי עם שליטה מההגה על מערכת השמע והטלפון, מערכת מולטימדיה מתקדמת ושלל תוספות. פשוט מכונית מדהימה. לקח לי הרבה זמן להרוויח אותה ועכשיו היא שלי. מדובר במכונית לא זולה, כפי שניתן לצפות מ BMW, ולכן, כשאני מחפש חניה בתל אביב אני תמיד קצת נלחץ שמא יגנבו לי אותה או ישדדו אותי כשיראו אותי בתוכה. אילולא חניוני הצלחה זה גם היה קורה. מה קרה? חיפשתי חניה בתל אביב וכרגיל זה לקח הרבה מאוד זמן. הסתובבתי בין הרחובות הצרים באיטיות, חוזר שוב ושוב על אותם רחובות בתקווה שמשהו התפנה בדקות שעברו מאז הסיבוב הקודם, כשלפתע שמתי לב שעוקבים אחריי. הייתי בקרבת אחד מחניוני הצלחה, ברחוב הירקון, מיד נכנסתי לתוכו, הדממתי מנוע וחיכיתי. כלום לא קרה, המכונית שעקבה אחריי האטה, ראתה שנכנסתי לחניון והמשיכה לנסוע. חניוני הצלחה הצילו אותי משוד? ממש ככה! חניוני הצלחה פתוחים זמן קצר ובזמן הזה כבר מוכרים לבעלי רכבים וגנבי מכוניות כאחד. למה? מדובר בחניונים איכותיים, עם אבטחה, שבהם ניתן למצוא לא פעם רכבי יוקרה חונים ואז יוצאים ללא פגע. לא כל כך ברור לי למה חשבתי מלכתחילה שהגיוני שאחנה את הרכב ברחוב, אחרי הכול, חניוני הצלחה נמצאים בכל פינה חשובה בעיר וכשאתה נוהג במכונית כמו שלי, כזו שאתה רוצה לשמור עליה ולהימנע מפגיעות בפח, סריטות וכמובן - פריצות, אתה לא יכול להרשות לעצמך להתפשר על פחות מחניון מוצלח.
הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח