אולי זה לא המקום, אבל... עזרה בבקשה?

לפני כמה שנים הכרתי מישהי ויצאנו לדייט אחד ומאז לא כ``כ דיברנו כי לא הייתי מעוניין. במהלך השנים שעברו יצא לי לראות אותה בערך אחת לשנתיים בכל מיני מקומות כמו בתחנת אוטובוס, מסעדה... לפעמים היא שמה לב אליי ודיברנו קצת, לפעמים לא. בפעם האחרונה שראיתי אותה, היא לא שמה לב אליי- אבל מאז אני לא מסוגל להפסיק לחשוב עליה, והתחלתי להרגיש אליה דברים ושאולי פספסתי משהו... מיותר לציין שהרגשות שלי אליה מאז שראיתי אותה בפעם האחרונה רק צומחים עד שזה הגיע למצב שהיא פשוט הפכה להיות הדבר האחרון שאני חושב עליו לפני שאני נרדם, והדבר הראשון שאני חושב עליו כשאני מתעורר :( החלטתי שאני חייב למצוא אותה שוב ולא לחכות לעוד היתקלות אקראית כדי להכיר אותה מחדש ואולי לחוות את מה שכ``כ פיספסתי לפני שנים. לקח לי כמה ימים להיזכר בשם שלה, ועוד הרבה יותר זמן כדי להיזכר בשם משפחה שלה. כשזה קרה החלטתי שהדרך הכי בטוחה תהיה ליצור איתה קשר בפייסבוק (מצאתי את הפרופיל שלה). אבל איך אני פונה אליה בפנייה אחת שהיא תחזור אליי ושלא תתעלם ממני\תחשוב שאני איזה מטורלל אחד\תחשוב שאני אחד הידידים שלה שמנסה להסתלבט עליה וכו` וכו`...? הכוונות שלי לגביה כ``כ תמימות, אני בסה``כ רק רוצה לראות אותה שוב כדי לראות את החיוך שלה, לדעת אם היא מאושרת בחיים שלה... אבל אני לא מסוגל לחכות עוד שנים כדי להתקל בה שוב במקרה. בבקשה תעזרו לי להגיע למה שיכול להיות נקודת מפנה בחיים שלי, משהו שאני מרגיש שכ``כ היה צריך לקרות עוד ממזמן...
הנושא נעול

אהבה זה לא ביטוח

כתבת מאוד יפה אבל עניינים אלו זה לא כמו ביטוח רכב קונים וממשיכים הלאה. מצד שני אם לא תנסה לא תדע ולא תצליח ומצד שלישי חשבת אולי אתה מאוהב בחלום?

מה זה קשור

לא הבנתי מה קשור אהבה בחלום לביטוח רכב ?

שאלה טובה מאוד

באמת תסבירו לי איך אהבה קשורה עם ביטוח רכב אני לא מבין את החיבור הזה בכלל

גם אני לא הבנתי.

בהצלחה

פשוט תהיה כנה אחי אל תספר סיפורים תהיה ישיר אבל לא מבהיל 

לפני כמה שנים הכרתי מישהי ויצאנו לדייט אחד ומאז לא כ``כ דיברנו כי לא הייתי מעוניין. במהלך השנים שעברו יצא לי לראות אותה בערך אחת לשנתיים בכל מיני מקומות כמו בתחנת אוטובוס, מסעדה... לפעמים היא שמה לב אליי ודיברנו קצת, לפעמים לא. בפעם האחרונה שראיתי אותה, היא לא שמה לב אליי- אבל מאז אני לא מסוגל להפסיק לחשוב עליה, והתחלתי להרגיש אליה דברים ושאולי פספסתי משהו... מיותר לציין שהרגשות שלי אליה מאז שראיתי אותה בפעם האחרונה רק צומחים עד שזה הגיע למצב שהיא פשוט הפכה להיות הדבר האחרון שאני חושב עליו לפני שאני נרדם, והדבר הראשון שאני חושב עליו כשאני מתעורר :( החלטתי שאני חייב למצוא אותה שוב ולא לחכות לעוד היתקלות אקראית כדי להכיר אותה מחדש ואולי לחוות את מה שכ``כ פיספסתי לפני שנים. לקח לי כמה ימים להיזכר בשם שלה, ועוד הרבה יותר זמן כדי להיזכר בשם משפחה שלה. כשזה קרה החלטתי שהדרך הכי בטוחה תהיה ליצור איתה קשר בפייסבוק (מצאתי את הפרופיל שלה). אבל איך אני פונה אליה בפנייה אחת שהיא תחזור אליי ושלא תתעלם ממני\תחשוב שאני איזה מטורלל אחד\תחשוב שאני אחד הידידים שלה שמנסה להסתלבט עליה וכו` וכו`...? הכוונות שלי לגביה כ``כ תמימות, אני בסה``כ רק רוצה לראות אותה שוב כדי לראות את החיוך שלה, לדעת אם היא מאושרת בחיים שלה... אבל אני לא מסוגל לחכות עוד שנים כדי להתקל בה שוב במקרה. בבקשה תעזרו לי להגיע למה שיכול להיות נקודת מפנה בחיים שלי, משהו שאני מרגיש שכ``כ היה צריך לקרות עוד ממזמן...

התנסחת כל כך יפה, למה אתה חושב שאתה מטורלל

הייתי מציע לך דרך הרבה יותר קלה מלחפש משפטי מחץ או טריקים למינהם ! פשוט תזמין אותה להיפגש בבית קפה או משהו ותתאר לה בדיוק כמו כאן מה אתה מרגיש ומה אתה חושב עליה, במידה ואתה מאוד מתבייש אז תעתיק את הפוסא שהעלית ותשלח לה למייל או בפייסבוק וזהו מאוד פשוט ! אם היא מעונינת תאמין לי שהיא כבר תיצור איתך קשר ואם לא אז אין מה לעשות ידידי אלו הם החיים, כל קשר צריך להיות הדדי ומרצון חופשי, כך או כך אתה עושה רושם של אדם מדהים וכל כך רגיש המיוחל שלך עוד תבוא ואין לי ספק שתעשה אותה הכי הכי מאושרת emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

והכי חשוב אגב : בהצלחה ידידי ושתמצא את המיוחלת במהרה emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח
בחר
בחר