אהובי לנצח

אהובי לנצח אף אחת לא תאהב אותו כמוני אף אחד לא אהב אותי כמוהו אהובי לנצח מכיר אותי כל כך אהובי לנצח נותן לי ללכת עכשיו נותן לי ללכת רגועה בלי לומר מילה בדיוק כמו שהייתי צריכה ועל כך אני מודה ומצטערת מעמקי נשמתי על כל מה שממני אי פעם נפגע כשהייתי כל כך שקועה בכאבי ולא יכולתי לראות שום דבר מלבדי. כל כך רוצה להיות שם בשבילך לתת לך מה שאתה צריך ולא יכולה, יותר מדי רגישה. תודה שהלכת בלי לומר מילה.
הנושא נעול

מכתב לחבר היקר שלי

לא מזמן כתבתי לך שבאופן לא רציונלי לחלוטין אני אוהבת אותך עדיין לא פחות ממקודם. עכשיו שאני מבינה יותר טוב את מה שהיה אני יודעת שאני דווקא מאוד רציונלית. אתה בן אדם טוב ומקסים ומגיעה לך כל האהבה שבעולם ואני אוהבת אותך מאוד באופן רציונלי לחלוטין. ועוד משהו שרציתי להגיד לך חבר יקר אני זוכרת שאמרתי לך שאני כבר רוצה לשלוח לך את המייל שיגיד שהכל כבר בסדר אצלינו. אבל באופן מפתיע למרות שאובייקטיבית המצב עדיין לא מזהיר, אני מתחזקת מיום ליום ומצבי האישי הרבה יותר טוב ממה שהיה. ואם אני אהיה בסדר כולם יהיו בסדר, לא ? כסף בא והולך. אז הכל בסדר אצלי אהובי אני בטוחה שאתה יודע את זה גם בלי לקבל את המכתב שלי כי אני יודעת שאתה מרגיש אותי כמו שאני מרגישה אותך. ואני רוצה שגם אתה תהיה מאושר, אני אהיה הרבה יותר רגועה ... אתה יודע ... ממניעים איגואיסטים לחלוטין

ועוד משהו חבר יקר

אני בשלבים של לוותר עליך סופית וזה מאוד קשה, אני מניחה שאם הייתי רוצה שניפגש פה ושם לא היית מסוגל להגיד לי לא, אבל אז אותו ספור ואותו כאב היה חוזר על עצמו בדרך זו או אחרת ואני נפשית כמו שאתה יודע לא אעמוד בזה שוב. ולכן עכשיו אני מקדישה לך ולי את השיר המקסים הזה של מתי כספי ומאחלת לשנינו בהמון אהבה שמתישהו נמצא את הרוגע והאושר שלנו כל אחד לחוד כי זה לא בקלפים שלנו למצוא אותו יחד. אהוב יקר בשבילך ובשבילי עם המון אהבה

כייף לו לאותו אהוב

שאת היית אהובתו. כייף לו לאותו חבר שאת היית חברתו. אפשר ליקרוא בין השורות את הדאגה הכנה לשלומו של אהובך...

חבר נפשי

חבר נפשי אתה עדיין דומם והדממה חשובה לי מרגיש לי שאתה קצת סובל אני לא רוצה שתסבול אני יודעת שאם אתה סובל זה לא באמת בגללי אני פתרון לא אמיתי בשבילך כמו שאתה היית פתרון לא אמיתי בשבילי ובכל זאת הענקנו אחד לשני מתנות מאוד אמיתיות ואני מאחלת לנו שהמתנות שהענקנו זה לזו תמיד ילוו אותנו ויעטפו אותנו שתמיד תמיד תרגיש את האהבה שבה עטפתי אותך שהייתי שלך ועדיין שתמיד תמיד ארגיש יפה, אהובה ומיוחדת במינה כפי שהרגשתי שהייתי שלך ועדיין השיר שאני רוצה להקדיש לנו כל כך מתאים אני זוכרת ששאלתי אותך פעם מזמן אם אתה מקדיש לי אותו ואמרת לי "שכן" בקול חם, אוהב, מתלהב אני מאחלת לך שתמיד תרגיש רווי באהבה שלי כי מגיעה לך כל האהבה שבעולם ואני בשתיקתך מרגישה מאוד מאוד נאהבת וגם מקווה ומאחלת לעצמי להרגיש כך תמיד השמש שקעה אבל את דולקת מאירה לי לב שנשבר את תחברי אותו חלק חלק את לא כמו כולם הכי מיוחדת

השיר שלנו

לב שנשבר את תחברי אותו חלק חלק את לא כמו כולם הכי מיוחדת

ואני מרשה לעצמי להיות חוצפנית ולהקדיש לעצמי את השיר

שכל כך רציתי אחרי שנפרדנו שמישהו יקדיש לי כל כך רציתי שמישהו יאהב אותי כמו בשיר כל כך רציתי להיות הנקודה של מישהו שמרגיש פסיק על ידה ועכשיו שאתה שותק אני מרגישה שאתה מרוב אהבה שותק ואני לא צריכה יותר מזה כדי להמשיך הלאה תמיד אוהב אותך מודה על כל מה שהיה ביננו.

כייף לו לאותו אהוב

שאת היית אהובתו. כייף לו לאותו חבר שאת היית חברתו. אפשר ליקרוא בין השורות את הדאגה הכנה לשלומו של אהובך...

אני דואגת לנשמה שלו

אני לא רוצה שיאבד את הנשמה המדהימה שאני יודעת שיש לו. אני לא רוצה שהצורך שלו בלהקהות את הכאבים הלא פתורים שבחייו יעלה לו בנשמה שלו. מילא לשלם בעצמאות שלך אבל לא בנשמה שלך את הנשמה אסור לאבד אני מקווה שהזכרון שלי ושל כל מה שהיה ביננו יספיק לו בשביל לשמור על הנשמה שלו ולא ללכת לאיבוד לגמרי. מה שחששתי שיקרה לי אחרי שנפרדנו אני בטח לא רוצה שיקרה לו.

ועכשיו בכל זאת געגועים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח
בחר
בחר