רעיון מצוין לפורום!

פגשתי בפורום במקרה, וממש אהבתי את הרעיון. באותו רגע הוצאתי דברים שכתבתי למגירה לפני איזה שנתיים וסרקתי אותם. מחקתי שמות וכד' כי החשיפה די מפחידה אותי גם ככה, אבל למרות זאת אני מרגיש שזה יעשה לי טוב לשתף את זה :) באותה תקופה הרגשתי ממש צורך לפרוק. יותר מעכשיו. יצא לי עד אז לכתוב כל מיני רעיונות לסיפורים וכד', אבל אז פתאום עלה לי הרעיון של סתם לכתוב מה הולך אצלי בראש, ממש ספונטני כזה... אז התחלתי מזה (מצורף...)
rologue.jpg
הנושא נעול

כמה ימים אחרי ההקדמה

כתבתי את זה. זה כל מה שחשבתי לגבי הזוגיות בחיי, או לגבי החוסר בה :q

ואחרי ה"זוגיות"

רציתי לכתוב על מוסיקה, וכתבתי כותרת... עכשיו כשפגשתי בפורום והוצאתי את כל הארכיון הזה, נזכרתי בכותרת והחלטתי לכתוב שם סוף סוף... ככה שזה קצת מוזר, הכותרת לפני שנתיים והתוכן מעכשיו.

זה משהו לא קשור

גם מלפני שנתיים בערך.. איזה שיר או משו בסגנון, רק לא גמור

אהבתי את הסירטוטים של המצב

אין ספק שאתה בחור מיוחד ויצירתי

תודה!!

יפה

תמשיך לפרוק אתה יצירתי אולי תנסה לשלוח משהו באתרי שירה או לחברים טובים.. העיקר שתכתוב

אומנות הכתיבה

אני חושב שהפורום הזה הוא אחד מהפורומים היותר מוצלחים שיש בוואלה. בעוד שרוב הפורומים האחרים עוסקים בענייני דיומא, פורום "המכתב שלא נשלח" מאפשר לגולשים לפרוט על נימי נפשם העדינים של גולשים אחרים וזוהי, רבותי, לא פחות מאמנות. אני בטוח שחלק נכבד מהכותבים בפורום זה יכולים בקלות להיות סופרים, משוררים או לכל הפחות, כתבים בעיתון או באינטרנט. תענוג לקרוא את ההודעת בפורום הזה. תודה לכל הכותבים...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח
בחר
בחר